רגע לפני עליית העונה השנייה של The voice ישראל הערב, משחררים אלינו חמשת המנטורים – שרית חדד, שלומי שבת, אביב גפן, יובל בנאי ושלומי ברכה את הביצוע המשותף שלהם ל"אין מקום אחר" של משינה. המנטורים החדשים של העונה – יובל בנאי ושלומי ברכה חברי להקת משינה ישבו על כיסא משותף ויחליטו יחד מי יצטרף אל הנבחרת שלהם.

במסגרת החידושים לכבוד העונה החדשה, החל משלב הדו קרב אל המנטורים יצטרפו יועצים אשר יעזרו בהדרכת מתמודדי ה- Dream  Team. היועצים הם אנשי מקצוע מתחום המוסיקה אשר יעזרו לחמשת המנטורים לקבל את ההחלטה הקשה – ממי להיפרד בדו קרב ואת מי להעביר אל שלב ההופעות החיות.

שרית חדד, אשר מתמודדת מהנבחרת שלה, קטלין רייטר, זכתה בעונה שעברה במקום הראשון בחרה לחבור לקובי אוז איתו שיתפה פעולה בעבר עם הדואט "למה הלכת ממנו" וכעת עם "כמה כמה". שלומי שבת בחר לאחד כוחות עם מוש בן ארי, ממקימי להקת שבע אשר אחראי על הלהיט "סאלאם".

אביב גפן יחבור לעופר מאירי אשר מלבד זאת שהפיק עבורו את האלבום "עם הזמן" עבד בעבר על אלבומים של מיטב האמנים – דוד ד'אור, עפרה חזה, קורין אלאל ועוד. המנטורים מלהקת "משינה" בחרו לשתף פעולה עם הזמרת אפרת גוש, אשר בצעירותה העריצה את הלהקה ואף אירחה את שלומי ברכה באחת מהופעותיה.

רביעיית הגמר של The voice יזכו בהפקת סינגל מקורי שיצרו המנטורים והמקום הראשון יזכה בחוזה הקלטות בחברת הליקון יוניברסל בשווי מאות אלפי שקלים.

בעונה הקודמת היה זה "יש לך" של שלומי שבת אשר ליווה אותנו לאורך התוכנית וכעת "אין מקום אחר" של המנטורים החדשים מלהקת משינה יהיה שיר הדגל.