רגב הוד –אז אמרו לי

סינגל נוסף לרגב הוד שאותו כתבו והלחינו אבי אוחיון והראל סקעת, על ההפקה מתן דרור בשיתוף פעולה עם בן אביב.

יום שלישי האחרון 12/12/17 התקיים מופע השקה של רגב ברידינג 3, יומיים לפני המופע הוכרז על SoldOut  .

אך פלא ופלא היו עדיין 142 כרטיסים פנוים באתר, בנוסף בתוכנית "בריזה" של אסי הג'וקר ברדיו צפון 104.5FM התקשרו בשידור חי למוקד ואכן היו כרטיסים, זאת דוגמה קטנה לכל מה שמתרחש בתעשייה הזאת.

עכשיו לגבי הסינגל שהוא פשוט מביך אין בו שום עניין מלבד הבומים והקליפ המאוס על פייסבוק ואינסטגרם, ההפקה היא דאנס והטקסט לא מתחבר עם כל הסגנון של השיר, אני מזמן אומר שרגב צריך לחזור למוסיקה שהיה עושה לפני 2 אלבומים זה בהחלט עדיף.

אני חושב שהגיע הזמן שרגב הוא יתחיל לעשות מוסיקה ולא להתעסק בנסיון להיות כמשהו שהוא לא.

אגם בוחבוט – חוזרת אלייך

סינגל חדש לזמרת המתוקה והצעירה אגם בוחבוט שאותו כתבו והלחינו לה צמד היוצרים המקסימים תמר יהלומי ויונתן קלימי , על ההפקה משה פרץ יחד עם מתן דרור.

מילה טובה מגיעה לאגם שבוחרת חומרים שמתאימים לה בול, היא משלבת בין שירי גימיק לקהל הצעיר לבין שירים עם מסר ותוכן, אפשר להרגיש את הבגרות באגם שחגגה יום הולדת 14 והיא מתקדמת היטב, מיטב היוצרים שותפים לאלבום כמו מתי כספי, דני רובס, משה פרץ ארקדי דוכין, אבי אוחיון ואחרים.

"חוזרת אלייך" הוא שיר הודיה לבורא עולם , ביצוע נפלא עם הגשה מרגשת שגורמת לכל אחד להתחבר, השיר נעים מאוד ללא שום תוספות מיותרות בהחלט שיר ראוי!

מושיק עפיה – שר מהנשמה

הזמר מושיק עפיה מפתיע עם מחרוזת נוסטלגית עם 2 שירים שלו "אהבה מטורפת" שכתבה ארלט ספדיה ו"גשם טפטף" שכתב דוד זיגמן, את העיבוד עשה מושיק אצל המפיקים היוונים ניקוס וסטמטיס סלאס.

בשנות ה90 ותחילת שנות ה-2000 המוסיקה הטורקית שלטה בקרב הקהל הישראלי המזרחי יותר ומושיק היה אחד מהבולטים שהצליח וחרש את המועדונים בכל הארץ עם החומרים הכבדים יותר והיה כוכב עולה, הדור הצעיר יותר כיום פחות מכיר את השירים שהיו ללהיטים ומושיק עשה נכון ששיחרר מחרוזת מכובדת כזאת, "גשם טפטף" היה המנון בכל מקום, חובבי הז'אנר בהחלט יאהבו.

ההפקה נעשתה ביוון ואפשר להרגיש כאן את החיבור של מושיק עם יוון, זה התבלט במהלך הקריירה שלו ואני תמיד אמרתי שלחנים יוונים בהחלט הוסיפו לו והשלימו את גוון הקול העבה שלו.

מושיק ראוי להערכה על מהלך שכזה, בהחלט מחרוזת שעושה טוב על הנשמה!