ליאור קקון – במקום גן עדן

ליאור קקון זכורה לנו מהתוכנית "דה וויס" שסומנה כהבטחה גדולה בסינגל חדש למילים של גל שריג , לחן והפקה מוסיקלית של נדב קקון שהוא גם האב הגאה של ליאור.

ליאור ממשיכה בקו הלטיני שמאוד מחמיא לה ולאופי שלה, השירה נורא מדויקת ונוגעת מתי שצריך בדיוק, הגשה מלאת רגש, בהפקה מרגישים את כל האוירה הלטינית החמה, הצ'לו במהלך השיר בהחלט הברקה והוא מבליט את כל החמימות שנמצאת בהפקה וגם מצליח לרגש מאוד, החיבור עם הטקסט המצוין של גל שריג והעבודה של אבא נדב מראים כימיה מעולה.

סך הכל שיר מעולה שאני מאמין שהרדיו יאהב ויפרגן.

עומר בן חמו – זה לא שאת

הכירו את עומר בן חמו ממושב שומרה שבדרום בסינגל בכורה למילים,לחן והפקה של אלדד אלבז.

שיר אהבה נכזבת, אני חושב שעומר עדיין לא מוכן לצאת לקריירת שירה מכוון שהוא נשמע עדיין בוסר, הקול שלו חביב אך לא מיוחד והוא חייב למצוא לעצמו ייחודיות גם בהגשה, פחות אהבתי את העליות.

סך הכל נורא סביר לסינגל בכורה אך הייתי ממליץ לו לעבוד על השירה להשתפשף ואני בטוח שהוא יכול לתת יותר.

שי אוחיון – שבת בבוקר

שי אוחיון הותיק בסינגל חדש למילים ולחן שלו יחד עם רועי זו-ארץ שגם אחראי על העיבוד וההפקה המוסיקלית.

שי אוחיון הוא אחד הזמרים האהובים עלי, יש לו קול ייחודי ונעים מאוד, הוא יודע להגיש את השיר בצורה טובה וגם בשיר קצבי כזה מצליח לרגש כאשר הוא מספר את הסיפור שכולנו מכירים על בוקר שבת נעים יחד עם האהובה , האוירה בשיר בהחלט מוסיפה לשיר להפוך להיות אתני יחד עם העוד והחלילים, אחלה הפקה של רועי זו-ארץ , שיר מהמם שמגיע לו מקום בתחנות הרדיו.

מאיר אלפי – שבילים

מאיר אלפי ממשיך בדרכו המוסיקלית עם הסינגל "שבילים" למילים ולחן של מאור שושן ואור פריי המוכשרים , שעל ההפקה אמון מאור שושן המפיק העולה בשנים האחרונות.

לזמרים החדשים יש מה ללמוד ממאיר אלפי בעיקר ללכת לאחר האמת והוא לא משנה את הקו המוסיקלי שלו שבהחלט מחמיא לו.

השיר מספר על השבילים של החיים ובמקרה של מאיר אלפי זה מתחבר לפסקה שנכתבה מעל, ללכת אחר האמת שלך ולא לוותר, טקסט עם אמירה ואיכות כמו שצריך להיות.

בואו נדבר על מאור שושן שבשנים האחרונות אחראי על המון להיטים ועובד עם הזמרים המובילים בתעשייה כמו ישי ריבו, ישי לוי , איתי לוי ועוד, לצד זמרים חדשים וטובים, הגדולה של שושן היא ההפקות המודרניות יחד עם הסגנון המזרחי/ים תיכוני/ישראלי איך שתרצו והוא עושה זאת מצוין!

גיא יעקובי – יוצא לדרך

גיא יעקובי חוזר לשיר לאחר 4 שנים בהם בחר בקריירה עסקית , את השיר כתב יחד עם אבירם דרעי שגם הלחין להפקה מוסיקלית של צפריר יפרח המוכשר.

לפני עשור בערך לגיא יעקובי היה להיט "זה אור" שהצליח לחדור למיינסטרים באותה תקופה, כיום הוא חוזר לאחר תקופה ממושכת, לכן שם השיר בהחלט מתחבר אליו, כיום עובד על אלבומו השני.

ללא ספק שומעים את הבגרות בשירה יחד עם ההגשה הנוגעת, ליעקובי קול נעים ומרגש , הטקסט ישר היה מובן ובעצם מספר על הטעויות שעשה במהלך חייו בקריירה שלו ולכן הכל כאן מתחבר, עטיפת הסינגל היא בעצם של זאב ובאחת השורות הוא שר "יש מסביבי רק זאבים שכל דקה מיכלים לנפילה".

הפקה מינימלית ומתאימה מאוד לשיר הזה, קולו של יעקובי יוצא החוצה ואפשר להנות ממנו.

סך הכל שיר יפה, אני ממתין לחומרים הבאים.