שרית חדד נולדה ב-30/9/79 בעפולה בשם שרה חודדטוב למשפחה קווקזית, היא בת הזקונים, הצעירה מבין ארבעה אחים וארבע אחיות, כולם בעלי כישרון מוזיקלי. כשמלאו לה שלוש שנים עברה משפחתה לחדרה. הוריה של שרית תמיד רצו שתהיה רופאה והיא מנגד חלמה להיות זמרת, בסיוע אחותה נהגה לחמוק מן הבית ולהופיע במועדונים. בגיל 10 השתתפה שרית בפסטיבל כשרונות צעירים כשניגנה על פסנתר. השופטים בתחרות כתבו שיש לה פוטנציאל גדול כפסנתרנית אף על פי שאינה קוראת תווים. בגיל 12 הוריה גילו את סוד ההופעות שלה ולא הרשו לה לצאת מן הבית. בתקופה בה לא הופיעה למדה בעצמה לנגן על גיטרה, פסנתר, דרבוקה ואקורדיון. בגיל 15 הצטרפה ללהקת צעירי חדרה ובאחת מהופעותיה של הלהקה בנתניה ראה אותה האמרגן אבי גואטה. הוא התרשם מקולה המיוחד והציע לה חוזה הקלטות.

את הקריירה החלה כשהייתה בת 16 והוציאה לחנויות את אלבומה הראשון : "ניצוץ החיים" שכלל את הלהיטים "שלום חבר" ו"ניצוץ החיים". האלבום מכר למעלה מ- 50 אלף עותקים והקריירה של שרית החלה לנסוק. ב-1996 היא הקליטה את האלבום "הופעה חיה בצרפת", אלבום שהמשיך לקדם את מעמדה בז'אנר המזרחי. ב-1997 יצא אלבומה השלישי "הדרך שבחרתי". אלבום שסגנונו מזרחי כבד, הוא אמנם מכר פחות מהאלבום הראשון אבל הפופולריות של הזמרת הצעירה המשיכה להתעצם. באותה תקופה קובי אוז, סולן להקת טיפקס, החליט לצרף את שרית לדואט בשיר "למה הלכת ממנו". השיר הפך ללהיט ענק וחשף את שרית לקהל הרחב בישראל. בסתיו 1997 שרית הופיעה כחודש בממלכת ירדן תחת זהות בדויה, והוציאה שם תקליט בשפה הערבית שהפך ללהיט בירדן ובמדינות ערב, אף על פי שאינה דוברת את השפה. ב-1998 יצא אלבומה החמישי "חוק החיים" שהביא איתו את הפריצה האמיתית בזכות הלהיט "הכל סגור" שכתבו זאב נחמה ותמיר קליסקי מלהקת אתניקס. באותה השנה השתתפה שרית בפסטיגל חנוכה עם השיר "חברים בכל מיני צבעים" שזכה במקום השני.

בשנת 1999 יצא אלבומה השישי, באותה שנה הוזמנה שרית לפסטיגל "כמו סינדרלה" שהפך לסנסציה אף יותר מקודמו. הוא כלל את השירים: "כמו סינדרלה", "הייתי בגן עדן" ו"כשאני איתך אני כמו דג" (דואט נוסף עם טיפקס). בנוסף, שרית הופיעה לראשונה בהיכל התרבות בת"א כשהיא בת 21 בלבד. ההופעה יצאה על גבי דיסק ו-DVD. היא זכתה בתואר "זמרת השנה" בטקס "אנשי השנה", בטקס "תמוז", בשבועוני הנוער ובתחנות הרדיו. באותה שנה יצא אלבומה השביעי "מגה מיקס" לאור הצלחתו של האלבום "כמו סינדרלה" ולאחר מכן יצא האלבום ה-8 ההופעה בהיכל התרבות.

בשנת 2000 היא חזרה עם מקצב לטיני באלבום "לעשות מה שבא לי". הלהיטים שהובילו את האלבום היו "רק שתדע את האמת" ו"קח את הכל", באלבום נמצא השיר "אבא" שהלחינה חדד לזכרו של אביה שנפטר בגיל 63 ממחלה בכבד ב-1996 בהיותה בת 17.

ב-2001 שרית החליטה לשנות את הסגנון המוזיקלי ופנתה לכיוון פופ-אוריינטלי חדשני ונועז בעזרתו האדיבה של קובי אוז. אלבומה "אשליות מתוקות", נחשב עד היום לאחד האלבומים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות (175,000 עותקים). הסינגל הראשון מתוכו "יאללה לך הביתה מוטי" הפך לשיר המושמע ביותר ברדיו, והסינגל "כשהלב בוכה (שמע ישראל)" שכתב יוסי גיספן ללחן של שמואל אלבז היה להמנון תקופת הפיגועים והוסיף לחדד מימד ממלכתי.

בעקבות הצלחת האלבום חדד יצאה לסיבוב הופעות ובין היתר הופיעה לראשונה בתיאטרון הרומי בקיסריה. באותה שנה התבסס מעמדה כזמרת הישראלית המצליחה ביותר, בשנה זו הוזמנה שרית לפסטיגל בתור זמרת אורחת לשיר מחרוזת להיטים מתוך אלבומה אשליות מתוקות.

בתחילת 2002 נבחרה שרית לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון, השיר שנבחר מתוך ארבעה שירים שהוצגו לוועדה היה "נדליק ביחד נר" שכתב יואב גינאי והלחין צביקה פיק, טרם נחתה באסטוניה בה נערכה התחרות, יצא האלבום "ילדה של אהבה" שכלל את שיר האירוויזיון ולהיטים נוספים, ביניהם "אתה תותח" ו"לראות את הכאב". את התחרות היא סיימה במקום ה־12. האלבום "ילדה של אהבה" זכה להצלחה גדולה, ומכר כ-160,000 עותקים, מתוכם 80,000 עותקים נמכרו ביומיים הראשונים שלו בחנויות.

בשנת 2003 יצא האלבום "רק אהבה תביא אהבה", מתוכו הלהיט "קצת משוגעת".

בשנת 2004 היא זכתה בתואר "זמרת השנה" של הקהילה היהודית בצרפת. מספר שבועות מאוחר יותר יצא אלבומה "חגיגה" שנחשב בעיני מבקרים רבים כאלבום הטוב ביותר שלה עד כה. האלבום מכר תוך חודשיים פלטינה כפולה (80,000 עותקים ).

בסוף 2005 יצא אלבומה ה-13 "מיס מיוזיק" שכלל את הסינגלים:"בושם צרפתי"  ו-"בין כל הבלגן". האלבום למעמד מכירות של פלטינה, כמות מועטה יחסית לאלבומיה הקודמים.

בדצמבר 2006 הוציאה חדד DVD לילדים ושמו "נסיכה של שמחה", בשנת 2007 הוציאה חדד את אלבומה "זה ששומר עליי". לאחר צאת האלבום יצאו הסינגלים "תצאי מהכלים", "חופשייה" ו"נושאת תפילה". בחודש אוגוסט האלבום קיבל תואר אלבום פלטינה על מכירות של למעלה מ- 45,000 עותקים.

בדצמבר 2007 זכה השיר "זה ששומר עליי" בפרס שיר השנה בטקס פרסי עמ"י לשנת 2007.

בשנת 2008 השתתפה בפרויקט "עבודה עברית" לחגיגות 60 לישראל, בו חידשה את "שיר הפריחה" של עפרה חזה ז"ל. במקביל להכנות לאלבום הבינלאומי, חדד הוציאה שני תקליטורי אוסף.

בשנת 2009 הוציאה שרית חדד את אלבומה "מרוץ החיים" אשר מתוכו בלטו 3 סינגלים בשם "מקודשת", "אהבה בתוכי" ו"מרוץ החיים". האלבום הוכר כאלבום הנמכר ביותר בתולדות ישראל.

במרץ 2011 הוציאה שרית את אלבומה ה-20 במספר המכיל 20 שירים ביניהם המצליחים ביותר היו "DO YOU LOVE ME" ו"מאחלת לך", באלבום זה שרה שרית בארבעה שפות – ערבית, עברית, אנגלית ויוונית וממשיכה לשמור על מעמדה כזמרת המצליחה ביותר בישראל.

מעוניין/ת בהופעה של שרית חדד אצלך באירוע? הזמן עכשיו