ביום חמישי האחרון (6.8) עלתה שרית חדד האגדית להופעה בלייב פארק, ראשל"צ מול קהל חם, אוהב ומחבק, שרק חיכה לרגע בו הזמרת תעלה על הבמה.

שרית, כיאה לדיווה הענקית שהיא, עולה לבמה בהופעה מתוקתקת שכוללת שיער מוקפד כתמיד. את המופע היא פותחת עם השיר "הייתי בגן עדן". בתומו היא שרה את "הכאב הזה".

"יום חמישי שמח לכולם" היא זועקת בסוף שירי הפתיחה, "איזה כייף שבאתם". לאחר פנייתה אל הקהל, שרית מציגה את השיר הבא "כינורות ינגנו" כאשר היא דואגת לעדכן שהוא מתוך אלבומה החדש.
בתום השיר הנ"ל, החלה שרית לסלסל את "מאחלת לך". אחריו היא ממשיכה עם הסינגל המצליח "מימי" והלהיט "Do you love me" שבמהלכו היא מבקשת מהקהל להשתגע ולהשתולל.

בהמשך הגיעו השירים "סוף שבוע בפריז" ו"תלך כפרע עליי". בסוף שירים אלו פצחה שרית בקטע סולו דרבוקה מסורתי בו היא מפגינה את יכולת התיפוף הגבוהה שלה.

לאחר סולו הדרבוקה, מתחילה שרית במחרוזת מיוחדת שכוללת את השירים "כמו סינדרלה" ו"בוא בוא בוא", כאשר במהלך השיר היא מצטלמת סלפי עם הקהל מטלפון של מעריץ.

אחרי המחרוזת המשיכה שרית עם השירים "לילה לילה", "חיכיתי לו" ו"מרוץ החיים" כאשר בסופו שרית משתלטת על עמדת התופים ומתחילה לנגן עם הלהקה שלה.

שרית המשיכה עם השיר "פרחה במרצדס" במהלכו היא דואגת לחתום למעריץ אוהב. לאחר מכן היא המשיכה עם "אינתה דאיימן" החדש. בתומו פונה שרית חדד אל הקהל ומספרת שכשהיא הייתה ילדה קטנה היא הייתה מסתובבת תמיד בחנויות של גלי נגינה ומוציאה מפוחית עם קלידים ומבצעת את "רק שתדע את האמת".

לאחר מכן היא המשיכה עם עוד מחרוזת קטנה לסיום שכללה את השירים "קצת משוגעת", "חגיגה", ו"לינדה".

לקראת סיום מבקשת חדד כפיים ללהקה שלה ומציגה כל אחד מהם, וכמובן לא שוכחת לציין כמה היא אוהבת את אבי גואטה האמרגן שלה.

בהדרן שרה שרית את הלהיט הענק "חיכיתי לו".

אין ספק ששרית היא זמרת ופורפורמרית ענקית אשר יודעת לשלב בין להיטיה הגדולים לשיריה החדשים תוך כדי שהיא יוצרת קשר אישי עם הקהל ולא שוכחת לפנק אותו בסלפים וחתימות.

11863266_927439167278524_3104212787760511462_n