את ההופעה בפארק אריאל שרון לעיניי כ-2,000 איש פתחה אמש שרית חדד עם "חופשייה" ולאחר מכן עברה לבצע את "אור כוכב", כבר בשלב ראשוני זה של הערב, חלקים רבים מן הקהל נעמדו וניסו ככל האפשר להתקרב אל הבמה ואל שרית. העניין שבלט יותר מכל הוא הקהל המגוון שהגיע, מכל העדות והגילאים נאספו אמש למרגלות ההר כשכולם מדקלמים יחד עמה את מילות השירים.

לאחר שני השירים הללו בירכה שרית את הקהל לשלום וסיפרה שהיא נרגשת מהערב הזה, קשה להאמין שגם אחרי 20 אלבומים ואינספור הופעות עוד ניתן להתרגש, אבל משהו בה משדר כנות והקהל שבוי בקסמה. משם היא עוברת ל"מאחלת לך" ואחריו אל הסינגל הראשון מאלבומה ה-21 שבדרך "יפה יפה" שיחד עמו מורידה חדד את הג'קט ומכניסה את הקהל אל הקצב שמגיע לאחר מכן עם "משוגעת", "קרוסלה" ו"לינדה". משם שרית משתפת את הקהל שהשיר הבא מוקדש לאביה ז"ל וגם הוא חלק מן האלבום המתקרב – "געגועים" שיצר עבורה הנרי, יחד עם התרגשותה סוחפת אחריה שרית את הקהל שמזדהה עם כאבה ואת הפתיח של "רק שתדע את האמת" היא מתחילה בנגינת מלודיקה שמזכירה לקהל שמלבד קולה הערב היא גם מנגנת על לא מעט כלים.

אל ביצוע דואט של "מרוץ החיים" קוראת שרית לזוכת העונה הראשונה של The voice קטלין רייטר, לאחר מכן היא מזמינה את הקהל ל"סוף שבוע בפריז" עם "בחום של תל אביב", "חגיגה", "Mi amor" ומציגה אל הקהל את אורחי הנבחרת הבאים שלה, מתן שמר ואור אדי, שעבורם שימשה כמנטורית ובזמן שהיא יושבת במרכז הבמה ביצעו השניים דואט ל"מה שלומך יקירי".

את ה"כשהלב בוכה" אין לה צורך להציג, הקהל שמזהה אותו מייד מצטרף אליה בשירה, והיא מצידה מעבירה לו את המיקרופון המוזהב שלה ונהנית מן המעמד. לאחר מכן היא מספרת שכמו שלא שוכחים שום דבר שעושים בפעם הראשונה, גם את השיר הראשון שהקליטה בחייה היא לא שוכחת ומבצעת את "כנגד הזמן" הנוסטלגי, המעריצים המושבעים שבקהל מרוצים, מצטרפים אליה בקול גדול ומראים שהם איתה לאורך כל הדרך.

היא משתפת את הקהל שמסתבר שיש לנו במדינה אנשים שלא מבינים הומור ומזמינה את מי שכן להנות מ"כמה כמה", הסינגל האחרון שהוציאה מתוך האלבום המתקרב, שיר הקריצה לעולם החתונות. אחריו היא ממשיכה עם "Do you love me", "חמותי", "סינדרלה", "הכל סגור", "יאללה לך הביתה מוטי" ו"תלך כפרה עליי" עמו היא מבצעת סולו בדרבוקה. לקראת סוף המופע היא לא שוכחת להודות ללהקת הנגנים שעימה על הבמה ולאנשים שמאחורי הקלעים בראשם מנהלה אבי גואטה לו היא מקדישה את "אתה תותח" ומסיימת שוב ב"כמה כמה".

לאורך כל ההופעה שילבה שרית בין השירים הנוסטלגיים המצליחים ללהיטים החדשים, הוכיחה את כישרונה גם בנגינה והייתה קשובה אל הקהל, בין השירים היא לא הרבתה בסיפורים אישיים ויחד עם זאת נתנה לקהל הנוכחים תחושה של קירבה וסיפקה שעתיים של מוזיקה טובה והנאה.