כחלק מסיבוב ההופעות הארצי המצליח שלו, הגיע אמש (14.2) רותם כהן לחגוג את יום האהבה ברדינג 3 בהופעה אינטימית ורומנטית במיוחד.

את ההופעה פתח רותם עם "עוד קצת" הרגוע והנעים ועם "מפריז ועד יפו" הסוחף, כאשר הקהל מתלווה אליו בשירה גדולה.

אחרי השיר פתח רותם במונולוג קצרצר עם הקהל כאשר סיפר על החרדות שלו, על רצף ההופעות ועל נסיעתו לתאילנד לשבוע בסוף החודש.

ההופעה נמשכה עם השיר "אם רק נדבר" אותו הוא הקדיש לכל הזוגות המאוהבים בקהל. מיד לאחר מכן המשיך עם "כואב אבל רומנטי", אותו קישר לחיי הרווקות שלו ועם "איך שהתרגלתי" כאשר בסופו הציג את נגניו.

בתום השיר המשיך רותם ושיתף את הקהל שמבחינתו החיים מתחלקים לחולמים ולפחדנים. הוא מספר שכל חייו השתדל לא להקשיב לרחשי העוברים ושבים ולהקשיב רק ללב שלו. בתום הנאום שר רותם את "מקומות יפים".

במהלך הערב ציין רותם שבקהל נמצאת קארין כהן שהגיעה חולה. ״אני מכוון אלייך את כל האנרגיות שלי, של הקהל והאהבה אלייך להחלמה מהירה ,תודה שהגעת״ אמר רותם והקדיש לה את השיר "השיר הזה הוא לך".

לאחר מכן העלה רותם לבמה מעריצה ברת מזל והקדיש לה את השירים "נגעת לי בלב" ואת "לא דמיינתי".

את ההופעה המשיך רותם עם "זה לא את זה אני" בזמן שהוא רוקד לצלילי המוזיקה הלטינית. אחרי השיר מתחיל רותם לשיר את הלהיט "אקוט שרי" ביחד עם מגי אזרזר שהצטרפה אליו ומוסיפה קצב, יופי והמון סקסיות להופעה.

הערב הרומנטי והמיוחד נסגר עם השירים "איזה עולם", "אוהב אותך ככ", "גם אני", "התחיל החום", "נגעת לי בלב" והמון המון טעם של עוד!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13