רועי סנדלר הוא ללא ספק אחד הזמרים הצעירים והבולטים שפועלים בתעשיית המוזיקה הישראלית בימים אלה. רועי, המכונה "ג'סטין ביבר הישראלי", אמנם עדיין רק תלמיד תיכון, אבל מאחוריו נמצא כבר אלבום בכורה מצליח "הלב" וכמות מכובדת של סינגלים.

בימים אלה עובד רועי על אלבומו השני והחדש אשר מתוכו כבר הגיע אלינו הלהיט "I Need You Baby" וכעת הסינגל החדש "תתחילי להתעורר".

לכבוד המאורע, ערכנו עם רועי ראיון בו הוא מספר על הסינגל החדש, על עבודתו על צמד היוצרים אבי אוחיון ואסף צרויה, על המשך דרכו המוזיקלית ועוד…

אתה שוב מפתיע אותנו עם סגנון חדש, ספר לנו על תהליך העבודה על הסינגל החדש.

"קודם כל אני שמח שאני מפתיע, התהליך לא היה פשוט, מהאלבום הראשון שלי למדתי המון ולקח לי זמן כדי להחליט על קו שאני אהיה שלם איתו וארגיש שאני מביא את עצמי ב100 אחוז זאת הסיבה שלקח זמן עד שהוצאתי משהו . לא הייתי מוכן להתפשר על משהו שנשמע כמו או דומה למה שאני מחפש אני בוחר לעצמי את החומרים ממקום הכי נקי שיש. לפעמים יש רגעים שאני לא מסתכל על זה כעבודה אני מסתכל על זה כמרכז החיים שלי וכשליחות שלי פה, אני חי ונושם מוזיקה מאז שאני זוכר את עצמי. זאת זכות ואני מודה כל יום על זה."

איך היתה העבודה מול אבי אוחיון ואסף צרויה – מהכותבים הגדולים במדינה היום והאחראים על הלהיטים הגדולים – דרך השלום, שישי בצהריים, טרמינל 3 ועוד…

"אבי ואסף הם ללא ספק צמד גדולים ומוכשרים… עם תוצאות אי אפשר להתווכח , הם מעודכנים במה שהולך, במה שאוהבים והם פוגעים בול בטעם האישי של כל אמן שמגיע אליהם. היה לי את העונג לשתף איתם פעולה."

מה מתוכנן הלאה בשירים הבאים שלך? יש עוד שיתופי פעולה מעניינים?

"אני מקווה שאני אמשיך להפתיע, יש חומרים שכתבתי והלחנתי בעצמי ויש שיתוף פעולה עם אלון דה לוקו… מבטיח לכם שמשעמם ושגרתי לא יהיה."

אפשר להכריז רשמית שרועי סנדלר זז ימינה מהמוזיקה המזרחית?

"אני חושב וכמעט בטוח שלכל הדעות אף פעם לא השתייכתי רשמית לז'אנר המזרחי, נכון שהיה לי באלבום הראשון חומרים שמושכים יותר לכיוון ים תיכוני טיפה מזרחי אבל עדיין זה לא מזרחי הארדקור . אפשר להגיד שאני זז קצת לכיוון של פופ יותר אבל עדיין לא מאבד את הצבע והגוון של המוזיקה האתנית ים תיכונית, רק קצת יותר בעדינות."

מה תרצה לאחל לגולשי חפלה לכבוד השנה האזרחית החדשה

"אני רוצה לאחל לכל גולשי חפלה שנה אזרחית טובה יותר מזאת שהייתה , שנה של שקט והצלחה כל אחד בתחום שלו… לעולם לא להפסיק לעשות, לחלום ולהגשים!"