לכבוד השנה החדשה חפלה צילצל אל נתנאל פורטל, שזכה בתואר הנחשק 'נסיך החפלה של ישראל', כדי לשמוע מאיפה הכל התחיל ועל התוכניות לעתיד…

אומנם עבר קצת זמן מאז, אבל נפתח במזל טוב לרגל זכייתך בתואר 'נסיך החפלה של ישראל' איך ההרגשה?

הרגשה עילאית, התחרות נעשתה בתקופה מאוד חשובה עבורי והחשיפה ממש חשובה לי כרגע משום שאני לפני הוצאת סינגל חדש ולזכות בתואר כזה זה דבר שיכול רק לתרום בשלב זה.

בוא נחזור קצת אחורה… ספר לי מאיפה בעצם הכל התחיל? מתי הבנת שאתה רוצה לעסוק במוזיקה?

מאז ומתמיד אהבתי לעשות מוזיקה, אבל מעולם לא חשבתי להיות זמר, תמיד חלמתי ללמוד משחק, אבל עם הזמן כאשר שרתי באירועים ובערבי קריוקי, אנשים פירגנו ושיכנעו אותי ללכת לכיוון הזה. לכתוב ולהלחין התחלתי בגיל בר מצווה עם אורגן מפלסטיק שאבא קנה לי ובמשך הזמן למדתי לנגן לבד על אורגן וגיטרה. את השירה למדתי בעיקר מפיוטים בבית הכנסת של אבא, לאחר מכן נכנסתי אל הלהקה העירונית של טבריה ובמסגרתה הופעתי בכל מיני טקסים ואירועים.

עד כה הוצאת שלושה סינגלים אל המדיה כשאתה אחראי גם על המילים והלחן שלהם, מאיפה ההשראה? אתה כותב על החיים האישיים שלך?

בינתיים אלו שירים עם טקסטים כלליים אליהם כל אחד יכול להתחבר, אני משתדל לכוון את השירים לקהל רחב ולא לכתוב רק על סיפורים אישיים שלי. אני משתדל שהשירים יהיו אופטימיים ובהמשך אשמח להוציא גם שירי דת ולא רק שירים שעוסקים באהבה.

יש לי כבר כמה שירים שנוגעים לחיים האישיים שלי, אך כרגע אני שומר אותם בצד ומתמקד בשירים שמתאימים לכולם, כשאני ארגיש שהגיע הזמן לחשוף אותם, זה יקרה.

מתי צפוי לצאת אלבום הבכורה?

בע"ה בשנה הקרובה.

איך אתה מסכם את חווית האודישנים ב'כוכב נולד' בה זכית לקבל וטו ממשה פרץ אך לבסוף לא העפלת אל התוכנית?

לדעתי 'כוכב נולד' היא תוכנית מצויינת, חשבתי שזו דרך שבה אוכל להיחשף אל הקהל וחבל שלא ניתנה לי ההזדמנות שרציתי כל כך, משה נתן לי את ההזדמנות מצידו ואני מאוד מודה לו על כך.

ולגולשים שעדיין לא מכירים אותך, ספר קצת על עצמך

אני אוטוטו בן 25, גר בטבריה, מלבד זה שאני כותב ומלחין את השירים לאלבום שלי, בימים אלו אני במגעים עם אמנים גדולים שאני כותב עבורם. מעבר לעיסוק במוסיקה אני בחור דתי ומשתדל לקבוע עיתים לתורה. כרגע אני לא מנוהל מוסיקלית, את הכל אני עושה בעצמי, בבקרים אני עובד כאיש מכירות ולאחר מכן אני עושה את כל מה שאפשר בכדי להצליח כזמר.

ומה הלאה?

החלום הוא להיות המשה פרץ הבא של טבריה. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכולם חג שמח ולהזמין אתכם להצטרף אל עמוד הפייסבוק הרשמי שלי.