לכבוד שיתוף הפעולה של "חפלה" ביחד עם הזמר מאיר אלפי, התפנה הזמר לערוך עמנו ראיון מיוחד בו הוא מספר על הלהיט "מי אם לא אני" וההצלחה הגדולה שלו, על האלבום החדש שבדרך ומה מצפה לנו לאחר יציאתו.

איך ההרגשה לאחר הצלחת הסינגל האחרון שלך "מי אם לא אני"?
וואו… בכנות ,פשוט אין לי מילים לתאר את אושר וההתרגשות ממה שאני חווה בחודש האחרון
זה כמו לחיות בתוך חלום.

שתף אותנו…
לפני קצת יותר מחודש הוצאתי את הסינגל החדש "מי אם לא אני" מתוך אלבום הבכורה שלי "להישאר" שמתוכנן לצאת באפריל. יצירה שכתבה והלחינה לי תמר יהלומי המוכשרת. בחרתי אותה ממקום מאוד אישי. זאת יצירה שמדברת על תקופה קשה בתוך מערכת יחסים בין תסכול לכאב שכולנו חווים.
המנהל שלי ואני שלחנו לרדיו והתחלנו לדחוף…ופתאום קבלנו חיבוק שלא הכרנו לפני.
שדרנים , עורכים, מנהלי תכניות וכולם מגיבים, מחבקים, מחמיאים ובעיקר הקהל.
משהו התחיל להתפשט באופן שלא הצלחתי להבין…תוך חודש השיר חצה את ה-200 אלף צפיות ביוטיוב ואנשים מגיבים אלי ברחוב… פשוט חלום.

אז בעצם האלבום בכורה שלך כמעט גמור. האלבום מגוון ובתוכו כל מיני סגנונות וזה למרות שאתה בא מהסגנון המזרחי" הארד-קור" סטייל. ספר לנו על האלבום החדש…
על האלבום התחלתי לעבוד לפני כשנתיים כאשר החלום והרצון היו, אך הייתי בוסרי וחסר ניסיון. מה שאז לא ממש ידעתי להבין. תוך כדיי העשייה וחיפוש אחרי חומרים למדתי המון דברים על עצמי.. כאדם וכזמר.
אני חווה תהליך אדיר עם מוסיקאים שונים שיוצא לי לעבוד איתם. הם בעצם מורי הדרך שלי.
עם ציקי זנתי אני מביא את הצד הטורקי שבי, עם תמיר צור אני עובד על הפופ המעודכן, עם תומר מתנה אני מביא את המוסיקה הישראלית וזה בעצם מה שיוצר בי עולם מוסיקאלי מגוון מאוד.

מה מניע אותך לשלב סגנונות שונים?
העולם ממנו אני מגיע מגוון מאוד. אצלנו בבית בימי שבת הורי יכלו להאזין מצד אחד ליהורם גאון, אלביס פרסלי והביטלס. אחיי הגדולים היו מאזינים לעופר לוי ואייל גולן ובבית הספר היו מאזינים לעברי לידר ואסף אמדורסקי. כך יצא שהרקע שגדלתי עליו ממש מערבב עולמות וסגנונות ואני לא פוחד לבחור שירים מגוונים מכיוון שהלב שלי בוחר את הטקסטים. אני מאמין שמה שנוגע בך כזמר ומבצע חייב לצאת החוצה אל המאזין. מה שיוצא מהלב חודר ישר אל הלב.

ידוע שכתבת שיר למושיק עפייה ובנוסף שאתה כותב ומלחין, אבל אתה כמעט ולא שר חומרים שלך. למה?
באלבום הזה הלחנתי את השיר "אוהב אותך וזה" שהוא שיר קצבי וקליל. מאוד נוח לי לשיר מילים של כותבים אחרים מוכשרים ולבטא את עצמי דרכם.
לשיר טקסט שלך זה מאוד אישי. יותר נוח לי כיום לכתוב לאחרים. אני מאמין שבדרך זה ישתחרר.

נחזור לסינגל "מי אם לא אני", מאחוריו מסתתר סיפור אישי שלך ואי אפשר להתעלם מהטקסט העמוק.
שהקשבתי לסקיצה וקראתי לראשונה את הטקסט של "מי אם לא אני" שכתבה והלחינה תמר יהלומי, זה בעט בי ישר בבטן. אני מדבר ונזכר בהרגשה ובתחושה כאילו זה קרה אתמול.
הרגשתי כל מילה חודרת כמו סכין אל הלב. עברתי גרושים לא קלים אחרי 7 שנות זוגיות עם אהבת נעורי. אהבה שלוותה אותי לאורך כל ההתבגרות שלי כנער וגם בבשלות שלי כזמר. כשהתחלתי את האלבום הזה היינו מאורסים ועכשיו שאני סוגר אותו אנחנו גרושים.
זה תהליך כל כך כואב וקשה אני חושב שאם לא המוסיקה בתוך החיים שלי פשוט הייתי נשבר לרסיסים.

אתה בשלבי סיום של האלבום הבכורה שלך וכבר יש לך קהל מעריצים גדול. מה מצפה להם?
אנחנו בטרוף של חזרות למופע כיום. ובע"ה ברגע שהמסע של היצירה מסתיים והאלבום מגיע למדפים, אני, הלהקה והמנהל שלי יוצאים למסע הופעות עם האלבום בכל פינה בארץ מקרית שמונה ועד אילת.
אני רוצה להופיע גם בבר נידח של 20 איש לרגש ולשמח אותם ובלי נדר תהיה השקה גדולה לאלבום בזאפה הרצליה ומתוכנן גם מופע ברידינג 3.

מה מצפה לנו באלבום הבא שלך?
אנחנו כבר מרכזים כוחות ואוספים חומרים.
עברתי תהליך מדהים בתקופה הזאת ..ואני רוצה שהקהל שלי יחווה איתי את הדרך.
חשוב לי להצליח לגעת ולרגש כמה שיותר אנשים. המכתבים בפייסבוק וכל ההודעות של הזדהות שאני מקבל זה פשוט נותן לי כוח . זה מרגש אותי להבין שביצוע שלי יכול לחולל אצל אדם שמקשיב כל כך הרבה.

אי אפשר להתעלם מהאיש שעומד מאחורייך כבר תקופה וצועד לצידך את המסע הזה – עוזי ג'ורג' שמוכר כבמאי ומפיק והוא בעצם הסוכן ואיש יחסי הציבור שלך. איך נוצר החיבור בניכם?
עוזי ואני נפגשנו לראשונה באולפנים של ציקי זנתי כבר בתחילת הדרך שלי.
חיפשתי אדם שיעשה איתי דרך מתוך אמונה ונאמנות עם אהבה למוסיקה וניסיון אישי, כזה ראוי למסע.
אמן חייב שותף לדרך שיעזור לו לא רק באופן המקצועי ,אמנותי והשיווקי. אלה גם כתמיכה ואמונה פשוטה וכנה בדרך. אתה חווה מלא כישלונות קטנים חייב מישהו לצדך .וככה זה עם עוזי.
אני פשוט רגוע שהוא שם.