עידן יניב חגג אמש את השקת אלבומו החדש "בדרך לעצמי" בהופעה מיוחדת ב"זאפה" הרצליה.

אל הבמה נכנס עידן בליווי גיטרות כאשר הוא שר את "זה יותר מידי" ותכף אחריו את "הבטחת".

לאחר צמד השירים, פנה עידן אל הקהל ב"ערב טוב זאפה!, אין התרגשות כזאת, תודה שבאתם אין לי מילים איזה כייף לראות אולם מלא להשקת האלבום חמישי שלי ואני רוצה שתדעו שההופעה משודרת בשידור ישיר ברשת ג". עידן מוסיף ומספר שהוא עבד שנתיים על האלבום וכשהוא אוסף חומרים הוא שומע שירים שאנשים שולחים לו ברמת הסקיצה, הוא בדרך כלל משנה קצת מהמילים וקצת מהלחן, אך את השיר הבא – "יכול להיות אני", שהוא קיבל מנועם חורב ותומר הדדי הוא החליט שבו הוא לא נוגע ושר אותו כמו שהוא, כי מבחינתו המילים של השיר מספיק חזקות, במיוחד בליווי פסנתר.

בשלב הבא הוא מזמין לבמה את הזמר והיוצר סגיב כהן והם שרים יחדיו את "לא מוותר" ואחריו את "בא הביתה".

בסוף השיר עידן מפנה לסגיב את הבמה וסגיב שר את ״מהמרחקים״ ומקדיש את השיר למדינת ישראל שצריכה את החיזוק במילות השיר.

בתום השיר, מגיע "בדרך אלייך" כאשר בסיומו סגיב מברך את עידן על הצלחתו, ויורד מהבמה. עידן יניב עולה מיד אחריו ושר את "חושב עליה".
השיר הבא הוא "בדרך לעצמי", שיר הנושא מתוך האלבום החדש. עידן יניב מספר שזה שיר של חיפוש עצמי, של דרך, של מסע עם חוויות טובות יותר וטובות פחות.

בחלק השלישי של המופע הוא מזמין את הזמר דור דניאל כאורח שני והם שרים יחדיו את "בין החלומות" של דור ומיד אחר כך את "את יפה" של עידן יניב כאשר בשיר הזה הם יורדים לקהל ושרים בין המוזמנים.

בחלק הרביעי והאחרון של המופעה, עידן מצהיר שהוא הולך לשיר שירים שהוא גדל עליהם כגון: "מבראשית שמיים" של זוהר ארגוב, "רונה" של סמיר שוקרי וב"חוף של פורטוגל" של אייל גולן.

את המופע החגיגי והשמח סגר עידן יניב עם צמד הלהיטים שלו "סרט הודי" ו"אנשים אנשים".

1

3

2

4

5

6

7

8