עומר אדם נולד במושב משמר השבעה, הפריצה הגדולה שלו היתה בשנת 2009 כשהשתתף בתוכנית "כוכב נולד" והודח במהלך העונה מפני שזייף את גילו האמיתי. גרסת הכיסוי המוכרת ביותר של עומר מתוך התוכנית היא לשיר "אבא" של שלומי שבת אותו שר לראשונה באודישנים. בהמשך השנה הוציא את סינגל הבכורה "להיאבד ברוח" ולאחריו הוציא את הסינגל "אל תבכי".

בשנת 2010 הוציא את הסינגלים – "את בליבי", "נמס ממך" ובסוף חודש יולי הוציא סינגל נוסף בשם "חוזה בנשמה" שהיה שיר הנושא של התוכנית "חתונת השנה" בערוץ 2. באוגוסט 2010 הוציא את השיר "הופה", תרגום עברי לשירו של הזמר היווני גיאורגוס אלקאיוס שבוצע באירוויזיון 2010. לאחר מכן הוציא את אלבומו הראשון – "נמס ממך", בשנת 2011, כחודשיים לאחר צאת אלבום הבכורה, הוציא את הסינגל הראשון "מאושרת" שנכלל בתוך פרויקט האוסף "אחד סוכר שחור חזק".

ב-15 ביוני 2011 הופיע לראשונה בפני קהל של אלפי אנשים בקיסריה, והיה לאמן הצעיר ביותר שהופיע באמפי אי פעם. בינואר 2012 הוציא את הסינגל "אל תחפשי", מתוך אלבומו "ילד טוב ילד רע". אשר יצא לאור ב-29 בינואר, יחד עם גיוסו של עומר לצה"ל, האלבום כולל את הלהיטים – "מאושרת", "בניתי עלייך", "קסם", "מיליון נשיקות" , "קרוב אלייך", "החיים דבש", "בואי עכשיו" ו"ילד טוב בגוף של ילד רע".
מעוניין/ת בהופעה של עומר אדם אצלך באירוע? הזמן עכשיו