אמש (3.1) ערך הזמר הצעיר וזוכה העונה האחרונה של "בית ספר למוזיקה" – עוזיה צדוק, מופע השקה מיוחד לסינגל החדש שלו "פסגות חייך".

מיטב האומנים והתקשורת מתכנסים לכבוד ערב שכולו מוקדש לילד הסופר מוכשר. בין האורחים ניתן היה למצוא את צביקה הדר,יובל צפריר, שני יצהרי, שלומי שבת, עודד מנשה, דורון מדלי וילדי "בית הספר למוזיקה" אשר השתתפו עם עוזיה בעונה האחרונה.

המופע מתחיל במספר מילות תודה מפי הוריו לאנשים אשר עזרו להצלחת דרכו של עוזיה צדוק. מיד אחריהם עולה יהורם גאון לשאת כמה מילים ומצחיק את הקהל.
אחרי יהורם עלה גם הכותב והיוצר דורון מדלי מרגיש חייב גם לומר כמה מילים ומספר שהוא כתב לעוזיה את המילים לסינגל החדש שלו "פסגות חייך״ ומציג אותו מיד בפנינו שנשמע את השיר החדש. כאשר עוזיה מסיים לשיר, כל הקהל ללא יוצא מן הכלל קם על הרגליים וכולם מוחאים לו כפיים ומתפעלים מהיכולת הווקלית המרשימה שלו.

עוזיה נהנה מהרגע, מודה לקהל וממשיך עם השיר "נגן נגנה".

בסיום השיר הוא מספר שהתמזל מזלו שהוא זכה שיהורם גאון בחר בו להיות תלמידו, הוא טוען שכל רגע אשר הוא היה לידו הוא למד דברים חדשים והוסיף שבימים אלה יש ליהורם יום הולדת אז הוא רוצה לאחל לו הרבה מזל -טוב והמון המון בריאות. ליהורם באותו הרגע מגישים עוגת יום הולדת ועוזיה מקדיש לו את השיר ״אל תשטה באהבה״.

מיד בסיום השיר עוזיה מספר שלפני כמה חודשים בתוכנית הוא הקדיש לאמא שלו את השיר- ״יא מאמא״ במרוקאית והיום הוא רוצה לשיר אותו לנו ולהקדיש אותו שוב לאמא שלו ולאבא שלו וגם להוריי הילדים של בית הספר למוזיקה אשר תמכו ועזרו לילדיהם במהלך כל התוכנית – קטע זה מרגש את כל האמהות בקהל עד דמעות.

החלק השני של הערב מתחיל בביצוע מצויין של עוזיה ל״כשהלב בוכה״, אחריו הוא מספר שלפני שנתיים הוא טס לראשונה ללוס-אנג׳לס ובאותה תקופה נחטפו שלושת הנערים וארבעה ימים אחר כך הוא כבר היה בכיכר רבין, שר שיר אשר כתב אוהד מושקוביץ' והוא רוצה לשיר לנו אותו, לא לפני שהוא מזמין את אוהד להצטרף אליו לשירה. הצמד שרים יחדיו את ״שומר ישראל״.

עוזיה ממשיך את ההופעה עם ״מבראשית שמיים״ של זוהר ארגוב ועובר ל-״כשאת עצובה״ של עמיר בניון.

בתום השיר מתחיל לספר עוזיה שיש הרבה אנשים ששותפים להצלחה שלו. חלקם ידועים וחלקם לא ומיד לאחר מכן הוא מזמין את המורה המוזיקלי – יהורם גאון, כדי לשיר ביחד איתו את ״ובכל זאת לא שכחנו״. בסיום הערב עוזיה שר שוב את הסינגל ״פסגות חייך״ ומודה לכולם שהגיעו.

1

2

3

4

5

6

7

8

9