"רצתי אחרייך" – אייל גולן ועופר לוי

דואט הפיוס בין שני ענקי הזמר, עופר לוי ואייל גולן, יצא לפני ימים אחדים. השיר שנכתב על ידי היוצר והמפיק יוסי בן דוד והוקלט באולפנו, משלב את השניים,  בבלדה ים תיכונית מרגשת ללחן פרסי מקורי של אלירזה אפקדי.  זהו הדואט השני לאייל גולן בתקופה האחרונה, אחרי הלהיט המשותף עם דודו אהרון "ממכרת". זה בהחלט לא אופייני לגולן להקליט דואטים עם זמרים אחרים אבל אם נזכר שהיה לפני כשנתיים גם דואט עם ליאור נרקיס, אולי בכלל צריך לצפות לאלבום דואטים מצידו.

"העיר הלבנה" – אתניקס

סינגל נוסף מאלבומה ה-16 של להקת אתניקס "אהבת חינם". את השיר "העיר הלבנה" כתב והלחין זאב נחמה והוא משלב כמו שאתניקס אוהבים, רוק ומזרחי. נחמה מספר שעם השיר הזה הוא התעכב במשך שנתיים. הטקסט של השיר מזמין אווירה של בלדה אבל אתניקס בחרו לעבד אותו במקצב מהיר יחסית וסוחף. בקיץ האחרון שבה להקת אתניקס למופע גדול ועמוס אמצעי תאורה מיוחדים בקיסריה.

"לאן" – ישי לוי

שיתוף הפעולה בין ישי לוי לעמיר בניון, הוליד אלבום מיוחד ומתוכו כבר הכרנו את הדואט של השניים "די לך", את הלהיט "את" ושירים נוספים. עכשיו יוצא הסינגל החדש מתוך האלבום שנקרא "לאן" וגם אותו כתב והלחין עמיר בניון. בחודש שעבר הופיע ישי לוי, לראשונה בחייו בהיכל נוקיה בתל אביב בהופעה שכללה את מיטב השירים שלו מכל הזמנים וכן את שירי האלבום החדש "את".

מחרוזת "לא חשוב לי לאן" – הפרויקט של רביבו

כולם כבר יודעים שאחת ההפתעות המרעננות של השנה היא אלבום המחרוזות של הפרויקט של רביבו. רביב בן מנחם רקח בביצועים מחודשים את השירים הים תיכוניים היפים מפעם וחלקם שנשכחו כבר, חזרו לתודעה בעטיפה מרעננת. בעקבות ההצלחה יוצאים כעת סינגלים חדשים לקראת אלבום שני להרכב ואומרים שהפעם יהיו בו גם שיר או שניים חדשים. הסינגל החדש נקרא "לא חשוב לי לאן" ומבוסס על שיר בשם זה של ג'קי מייקה וכן נמצא במחרוזת את "קול קורא לאדם", "את נערה", "רוצה לחזור", "לאהוב כמו גדול".

"רק תשאר אצלי בטוח" – גוסטו

רק בגיל 36 החל גוסטו את הקריירה המוסקלית שלו באופן רשמי. בימים אלה הוא מוציא את אלבומו השלישי "בין השורות" שמכיל שילובים מעניינים בין כלי נגינה אקוסטיים מרחבי העולם וכלי נגינה חשמליים. כל זה לצד מקצבי פופ ורוק עדכניים. הסינגל החדש "רק תשאר אצלי בטוח" למילים ולחן שלו מייצג נאמנה את הקו המוסיקלי של כל האלבום.