ליאור נרקיס – "תביני"

ליאור נרקיס מוציא סינגל ראשון שנקרא "תביני", אותו כתב והלחין הזמר אופיר כהן. זוהי בלדה רומנטית, בסגנון שטרם הכרנו מנרקיס.  המוסיקה הים תיכונית שעברה תהליך ארוך ומעניין בשלוש השנים האחרונות, מגיעה עכשיו לנקודה שבה מחפשים האומנים הצעירים והותיקים, מהו הסגנון שיאפיין אותה וילהיב את הקהל בתקופה הקרובה. אין ספק שגם ליאור נרקיס מבין זאת ומרענן את מאגר השירים שלו.

לפני כמה שבועות החל ליאור נרקיס בסיבוב מופעי החורף שלו בתל אביב ובפריפריה, עם השירים הישנים והמוכרים להם הקהל מחכה ועם השירים החדשים מאלבומו האחרון "אם תרצי".

תמר יהלומי – "פחדים"

אחרי שעזבה את תוכנית הכישרונות "כוכב נולד" בגלל פרשת ההצבעות, בעונה התשיעית, מתכוננת תמר יהלומי ליציאת אלבום הבכורה שלה בקרוב. את השיר כתב יוסי גיספן ללחנו של קיריאקוס פפדופולוס היווני שאהב את שירתה של הזמרת והזמין אותה להקלטת השיר באולפנו ביוון.

ביוון, שמעו על הביצוע בעברית לשיר שהוא להיט מצליח של הזמרת היווניה פאולה, ותהו האם השיר נגנב, כמו שירים יוונים אחרים לאורך שנים ארוכות ש'עשו עליה' לא חוקית לישראל. אבל מנהלי הזמרת טוענים כאמור שמדובר בשיר שהוענק לה אישית על ידי פפדופולוס והקליפ שלו אף מצולם באולפנו באתונה.

יהלומי גדלה בבית על מוסיקה יוונית ועכשיו אחרי שהתייגסה ללהקה צבאית, היא מתכוננת ליציאת אלבום הבכורה שלה.

רובי לוי – "לא מוותר"

רובי לוי נמצא על הבמות שנים רבות ועדיין לא זוכה להכרה ולהצלחה הראויות. אחרי כמה להיטים כמו "מת לחבק אותך" ו"מלאת אהבה", נשאר רובי לוי אלמוני לקהל רחב שאולי מכיר את השירים אבל לא את המבצע.

הסינגל החדש "לא מוותר" יוצא אחרי החידוש לשיר "מוכר הגרעינים". את השיר כתבה ארלט ספדיה ללחן של אריק זנתי. נראה כי לוי חזק מאד בשירי הבלדה המרגשים ופחות בשירים הקיצביים אבל למי שאוהב את הזמר ומחכה לשמוע שירים חדשים ממנו, אין ספק שגם הסינגל הזה עומד בסטנדרט של שירים קצביים קודמים שהוציא כמו "רק איתך" .

אייל גולן – "את"

החורף נותן אותותיו גם באייל גולן, שמוציא סינגל שקט ראשון לקראת אלבום חדש. את השיר "את" כתבו והלחינו אלי קשת וצ'ולי זכאי. הטקסט שמזכיר שירים ישנים של גולן, מלווה בלחן באווירה שנסונית צרפתית.

במקביל למופע החורף שלו ולתוכנית הטלויזיה, הוא אוסף בימים אלה חומרים לאלבומו החדש שייצא בקרוב.