לאחר הטור החדש של סקירת הסינגלים השבועית, פורטל חפלה מתחדש כעת בטור נוסף – ובו סקירת אלבומים חדשים מאת אריה מרקו, והפעם – על דודו אהרון – "גיבור", הפרויקט של רביבו – "מה נותר מאלה" ומאור אדרי – "הגבר שכבש".

דודו אהרון מוציא בימים אלה את אלבומו החדש, "גיבור" שמו. האלבום כולל 15 רצועות, ואת רובן כתב דודו אהרון עצמו. ההפקה והעיבודים נעשו על ידי כמה אנשים מוכשרים מאוד, ובהם תמיר צור, יעקב למאי, דודו קומה ורביב בן-מנחם (שעוד נאמר עליו כמה מילים בהמשך). שלושת הסינגלים שיצאו  מתוך האלבום ("אל תסגרי לי ת'דלת", "תהיי אִיתי" ו"הנה היא נכנסת") זכו להצלחה לא מבוטלת. אל האלבום תתווסף בקיץ הקרוב הופעת מסקרנת בקיסריה! יהיה חם בקיץ הזה!!

הפרויקט של רביבו הוא פרויקט הכולל 10 מחרוזות של שירים ותיקים ונשכחים, והאלבום עורר ציפיות רבות עוד לפני יציאתו. ההוגה של הפרויקט הוא המפיק המוזיקלי רביב בן מנחם (המכונה רביבו), והוא החליט להקליט מחדש מקבץ מרשים ביותר של השירים מהמוזיקה הים תיכונית הישנה והטובה. בגלל הצלחת הפרויקט גם החלו להופיע היוצרים שלו, אלירן צור, והאחים ניר ורביב בן-מנחם.

מאור אדרי הצעיר מרמלה מוציא את אלבום הבכורה שלו, "הגבר שכבש". הצלחתו הגדולה באה בעקבות "התמכרות" חברי האח הגדול לשיריו, שהחלו את דרכם ברשת האינטרנט! למעשה Youtube היא הבמה הראשונה שבה נחשף מאור לציבור, והסינגלים ששחרר שם זכו למאות אלפי צפיות! במקביל מאור התחיל להופיע ברחבי הארץ, והקהל נוהר בהמוניו להופעותיו.