נפתח את הטור באלבום הטרי ביותר – וזה שייך לליאור נרקיס. האלבום השלושה-עשר שלו, "אם תרצי", ראה אור ממש אתמול, והוא מעניין מאוד! אפשר למצוא בו מעברים מעניינים בין שירים מקפיצים ומשמחים (כמו "מוסיקה שחורה" שכדאי לשים לב אליו ו"לא מוותרים" שכבר הפך ללהיט היסטרי) לבין בלדות מרגשות עד דמעות (למשל "בחדרי" שפותח את האלבום ו"מפקיר את לבי").

בסך הכול יש באלבום החדש של ליאור 15 רצועות, וכדאי להאזין לכל האלבום ברצף – ולהתמכר!

ליאור מיארה חוגג בימים אלה את צאת האלבום השני שלו, "דרך חדשה". הצעיר בן ה-28 נחשף לציבור בתחילת הדרך שלו, כששיתף פעולה עם אלון דה-לוקו. שני אלה הביאו אל העולם כמה וכמה שירים שזכו להצלחה מסוימת לפחות, ביניהם "אחרייך", "דניאל" ו"אימא".

דרכם של שני אלה התפצלה, וליאור מיארה יוצא, ממש כמו שם האלבום שלו, לדרך חדשה. אלירן אביטל, חבר קרוב של מיארה, עיבד חלק נכבד משירי האלבום השני, ומיארה עצמו כתב והלחין את מרבית השירים באלבום.

"תביני" הוא הסינגל הראשון שיצא מתוך האלבום, והוא השני בסדר הרצועות בו. בסה"כ באלבום 12 שירים, בהם גם גרסת רמיקס ל"תביני". כדאי לשים לב באלבום במיוחד לביצוע המרגש ל"שיר למעלות".

האלבום השנים-עשר (!) של חיים ישראל מכיל 18 שירים. באלבום "קסם נעוריי" שזורים ניחוחות נוסטלגיים רבים, והשירים מגוונים מאוד ונעים בין שירי פופ מקפיצים (שימו אוזן לשיר "כולם רוקדים הלילה" למשל) לבין שירים ים-תיכוניים ובלדות נוגעות (מומלץ להאזנה: השיר "שמע ישראל").

אפשר לזהות אצל חיים ישראל הפרדה ברורה בין העולם הפרטי-דתי שלו, שאמנם מקבל ביטוי בשיריו (באופן טבעי), לבין המקצוענות שלו, המנותקת מכבלים כאלה או אחרים. הדבר משתקף בין היתר באנשים המוקפים סביבו, ובהם דודו קומה רמי לב ועדי ליאון.

בהזדמנות הזאת נזכיר את מופע ההשקה של האלבום שיעלה חיים ישראל ברדינג 3 ב-21 בחודש. במופע יתארח גם יואב יצחק, ששיתף בעבר פעולה עם חיים ישראל.