12/8/12, השעה 22:30, והזאפה תל אביב מלא עד אפס מקום, את ההופעה פותח ישי לוי בדיוק בשעה המיועדת עם "תשירי ילדה" ואחריו סוחף את הקהל עם "עלם חמודות" הנוסטלגי. משם ממשיך לוי עם עוד שני שירי עבר מהגדולים ביותר שלו ומבצע את "ילדונת" ו"ליסה" כשעל הבמה יחד עמו ישנה להקה של שבעה נגנים בניצוחו המוזיקלי של נדב ביטון, כבר בפתיח של המופע מגיש ישי את השירים במלוא הביטחון ומציג את קולו ויכולותיו במלוא הדרן.

לאחר מכן הוא מגביר את הקצב באולם כשעובר לביצוע מקפיץ ל"כשאת לידי" ואחריו ממשיך עם "מלנכולי", לא לפני שהתנצל בפני קהל הנוכחים חובש הכיפות שנכח במקום. את "רעיה" הקדיש ישי לכל הנשים הנשואות ואחריו עבר ל"אלף פעם" שכתב והלחין עבורו עמיר בניון מתוך אלבומם המשותף שאת שיר הנושא המרגש שלו "את" הקדיש לאשתו האהובה איריס.

לאחר מכן ביצע את "אבא", גם הוא מהאלבום החדש, כאשר חלק ניכר מן השיר הוא ביצע ללא עזרת המיקרופון, מה שהדגיש אף יותר את עוצמת קולו האדירה. משם חזר ישי שוב אל שירי החפלה הוותיקים לצד העכשווים והמצליחים שלו עם "תלתלים שחורים", "ריקוד רומנטי", "ריקדי", "מרלן", "אחת ויחידה", "זה לא חלום", סגר בביצוע חודר של "אישה נאמנה" וירד מן הבמה. הקהל המתורגל חיכה להדרן שמיד הגיע בביצוע לאחד השירים המצליחים ביותר מאלבומו הקודם – "עננים" שנמצא כמתאים ביותר לסגור את המופע עם המשפט "ידידי זהו כל סיפור חיי" שהדגיש כי אל תוך שעה וחצי של מופע הצליח ישי להעביר את הקהל במסע חייו וביצע את מיטב השירים מן הרפרטואר המפואר שצבר במשך 30 שנות הקריירה שלו, במהלך כל ההופעה הציג ישי את יכולותיו הווקאליות הנדירות ואת אהבתו הכנה אל המוזיקה, ללא סיפורים וגימיקים מיותרים, הוא פשוט העניק לקהל ערב של מוזיקה איכותית נטו.