הזמר נתנאל ששון פרץ לחיינו בסערה בזכות הלהיט "שוב" שמאז עלייתו ביוטיוב, צבר מעל 2,000,000 צפיות!

כעת, מנסה הזמר הצעיר והמוכשר לשחזר את ההצלחה עם שירו החדש "אל תוותרי". לכבוד יציאת הסינגל החדש ערך כתבנו אמיר ענבה ראיון עם נתנאל בו הוא מספר סגנונו המוזיקלי המתפתח, על העבודה על אלבום הבכורה שלו ועל העלמותו בשנה האחרונה.

למעשה התחלת את קריירת השירה שלך דרך קאברים, איך הגעת להחלטה בסוף לשחרר סינגל מקורי?
"האמת שהתחלתי מקאברים בגלל שחבר אמר תעשה קאבר לשירים, לאחר שהקאבר הראשון שלי הצליח ("זוכרת") הגיע ביקוש מהקהל. אחרי תקופה ארוכה של קאברים הגעתי להחלטה שאני יוצא לקריירת סולו והוצאתי את 'מותש ממך' שזה בעצם הסינגל הראשון שלי."

אתה בדרך לאלבום בכורה ומיוחד מסוגו. שתף אותנו מה הולך להיות בו.
"אני עובד קשה ואני בדרך לאלבום בכורה. חלק מהאלבום הולך להיות נוגע ומרגש בטירוף וחלק שמח משהו שהקהל לא מכיר בי ואני רוצה שיכיר. מה שעוד מיוחד בו שאת רוב האלבום אני כותב מלחין ומעבד."

"אל תוותרי" הוא הסינגל השלישי מתוך האלבום הבכורה שלך, מה מיוחד בו?
"זה שיר שאני סוחב איתי כבר 7 חודשים. את השיר הזה כתבתי ממקום אמיתי, ממש דברים שחוויתי על בשרי וזה מה שמיוחד בו בשבילי. כמובן שזה השיר הראשון שאני כתבתי והלחנתי ואני גם המעבד של השיר."

סומנת לאחת האבטחות והציפייה ממך גבוהה. אין לך חששות מזה?
"אם נאמר את האמת אין לי ממה לחשוש מהסיבה שאני לא רודף אחרי המוסיקה, אני עושה מוסיקה בשביל עצמי ובשביך הקהל ואם הקהל אוהב אותי ואת המוסיקה שלי הציפייה לא אמורה להפחיד."

מה מניע אותך לשלב סגנונות? זה לא קצת מסוכן?
"אני לא מנסה לקלוע למטרה, אני פשוט שומע שיר ומתחבר אליו. רוב השירים שאני בוחר אלה דברים שבאים מהחיים האמיתיים. אני לא סתם שר, הלב שלי בוחר את השירים."

בשנה האחרונה לא כל כך שמענו ממך,לאיפה נתנאל ששון נעלם?
"מאז ש"שוב" יצא באיזה שהוא מקום נתנאל ששון נעלם, לא הופיעה, לא הוציא שירים. והשאלה היא למה ? אחרי ששוב יצא הגעתי למצב שהרגשתי שהניהול לא היה טוב בשבילי, הקשר עם המנהל שלי הגיע למצב שלא דיברנו והייתי חתום על חוזה ולא יכלתי להופיע ולהוציא שירים. בזמן הזה "שוב" מקבל תאוצה, הרגשתי שהייתי לבד מול כל העולם, בזמן הזה הייתי בקשר שנתתי לו יותר יחס מאשר למוסיקה כמובן שזה לקח לי את הרבה מהמוסיקה ואחרי תקופה עברתי משבר משפחתי לא קל. ברגע הזה איבדתי את האמונה בעצמי והחלטתי שאני לא אשיר יותר. אחרי המשבר עם המשפחה הקשר הארוך של אהבה ענקית הגיע לסופה והרגשתי שוב לבד, אבל הבנתי שזה לא נכון הסקיצה של "אל תוותרי" בחוץ ובכל פעם שהייתי שומע את השיר והפידבקים מאנשים הייתי חייב לחזור. השיר "אל תוותרי" בעצם נתן לי את הכוח לחזור, הוא היה התקווה האחרונה שלי. חשוב לי שהקהל ידע שנתנאל ששון למרות כל המשבר הקשה שעברתי הוא כאן כדיי להישאר".

מה מיוחד בך שדווקא תפס כ"כ מהר בתעשיית המוסיקה?
"אני בשונה מכל הזמרים לא עשיתי מוסיקה בשביל להתפרסם שרתי מהלב, שרתי מהנשמה שלי וזה מה שבעצם תפס. הייתי אני מהתחלה לא חיפשתי להתפרסם זה הגיע לבד וברגע שאתה כזמר מתרגש מהשירים שלך הקהל יתרגש איתך."

מה הציפייה שלך מהסינגל "אל תוותרי"?
"אחרי כל התקופה הזאת שלא הייתי פה הציפייה שלי היא שהקהל יבין שנתנאל ששון כאן כדיי להישאר והציפייה לעשות את מה ש "שוב" ואולי אפילו קצת יותר, אבל בעיקר מה חשוב לי שהקהל יתרגש ויבין שאני פה!"

לסיכום, מה אתה מאחל לעצמך? תגלית השנה ? לצעוק "ערב טוב קיסריה"?
"האמת את מה שאני רוצה לאחל לעצמי לשנה הקרובה זה רק לפצות את הקהל על כל השנה שלא הייתי כאן. להתחיל את הדרך עכשיו כמו שצריך ובתור בונוס לא אתנגד לצעוק "ערב טוב קיסריה". ושוב אני אומר אני כאן כדיי להישאר ובכל הכוח השנה בע"ה נתרגש ונשמח ביחד."