ביום חמישי האחרון (3.11) עלתה להופיע נסרין ב״בית העם״ ברחובות כדי לחגוג את הוצאת אלבומה החדש והשני במספר ששמו: ״בנאדיק״.

נסרין, רזה מתמיד בלוק מוקפד שחור וקלאסי, מתחילה את המופע בשני שירים חזקים שלה שלא נותנים לקהל להישאר אדיש. הראשון הוא ״רציתי לדבר איתך״ והשני ״אנא בחיבאק״. בהחלט שני שירים שלה שמתאימים לפתיחת מופע חגיגי שכזה.

מיד בסיום השירים, היא שיתפה שזו התרגשות גדולה בשבילה במיוחד לאחר הוצאת האלבום החדש. לטענתה, כל שיר בשבילה הוא כמו ילד ושהיא חייבת להודות לכל מי שתומך בה, כולל קהל המעריצים האהובים שלה שהתחברו אליה מאז התוכנית של ״אייל גולן קורא לך״.

נסרין המשיכה ואמרה שכולם שואלים אותה אם היא זמרת ערביה? כתגובה לכך היא עונה שחשוב לה לחדד שהיא זמרת ערביה ישראלית. שהיא חיה פה בארץ ביחד איתנו, שבזכות המוסיקה שלה מתחיל הדו קיום ושלא צריך לדבר וצריך לשיר.

אחרי מחיאות כפיים מהקהל על דבריה, היא חוזרת לשיר את ״קצת שונה״, ״בסיבוב השני״, ״אל תלך״ ואת ״ אתה עושה לי טוב״. בסיום השירים היא מזמינה אורחת מיוחדת לבמה – הזוכה הטריה של ״אייל גולן קורא לך״ בר כהן, ששרה את ״אל תשליכני לעת זקנה״ של אביהו מדינה.

נסרין חוזרת לבמה ומשתפת פעולה עם הצעת נישואים מרגשת של זוג מהקהל ושרה את ״מברוק עליק״.

נסרין המשיכה את ההופע הם "סוואח", "חייאתי" ו"בנאדיק" אותו הקדישה לאימה אשר נכחה בקהל.

ההופעה המיוחדת השאירה בהחלט טעם של עוד וציפייה גדולה לאלבומים נוספים של הזמרת המוכשרת.