במוצ"ש האחרון התקיים בהאנגר 11 שבנמל תל אביב מופע החורף של הזמר המוכשר נאור אורמיה, בעצם זהו סימן דרך ומבחן לנאור שחיכה לרגע הזה רבות.

נאור נמצא בתקופה נהדרת של עשייה, באמתחתו תוכנית יומית בערוץ 24 – "בקטע טוב" לצד הדר לוי, השתתפות בתוכנית הפריים טיים של רשת "הצילו אני לא יודע לבשל", השתתפות בפרויקט "הסופרגרופ" של קפה נמס עלית ועבודה על אלבום חדש ושלישי במספר.

האולם היה כמעט מלא, מעל לאלף איש הגיעו לכבד את הזמר, וביניהם אנשי תקשורת, אמנים ואנשי התעשייה. ההופעה התקיימה בליווי 13 נגנים שעל ההפקה המוזיקלית מנצח המעבד שיקו חייק.

נאור אורמיה מתרגש

נאור אורמיה מתרגש

ההופעה החלה באיחור שאופייני לזמרי הז'אנר, בשעה 22:30  עלה נאור אל הבמה, הודה לקהל הרב שהגיע ופתח את ההופעה עם "איפה הימים".

בדקות הראשונות יכלו לשמוע את ההתרגשות בקולו, היו בעיות סאונד קלות בהתחלה, המיקרופון סבל ממספר ניתוקים במהלך השיר עד שהועילו אנשי הסאונד להחליף לאחר והכל הסתדר.

הביצוע עצמו היה סביר להתחלה והנגנים שטפו את הבמה בצלילים נעימים לשיר המקסים.

נאור אורמיה בליווי הנגנים

נאור אורמיה בליווי הנגנים

לאחר מכן ביצע את "אקדיש לך את חיי", הסינגל האחרון שיצא לפני מספר שבועות וכאן נאור כבר התעלה על ההתרגשות ונתן ביצוע טוב כהרגלו.

השיר השלישי היה מחרוזת של "תני לי להיות" ו"אני מת לדעת" והרים את קצב ההופעה, אך לא להרבה זמן כאשר מיד אחריו הגיע הסינגל השקט והעצוב "לכי לך" שכתב יוסי בן דוד. אך אל דאגה, מיד אחר כך התחילה החפלה האמיתית עם פתיחה של דרבוקות והשיר "הרוח" שגרם לקהל לקום על רגליו.

הקצב הגבוה המשיך ושיקו חייק ועומרי זליג נתנו סולו פתיחה מגניב של קלידים ובגלמה ואז הגיע "תהיי איתי" – הלהיט מהאלבום הראשון של הזמר.  קצת לפני שהשיר עמד להסתיים מאלתר נאור בקריאות "ידיים למעלה" ומסיים את הביצוע.

נאור אורמיה מרגש על הבמה

נאור אורמיה מרגש על הבמה

היה אפשר להבחין בהתרגשות של נאור לאורך כל המופע, המעמד היה בשבילו די גדול יחסית למה שעבר עד כה.

בהמשך ההופעה ביצע נאור עוד מספר להיטים וביניהם "לא מוצא את עצמי", "יוצא מדעתי", "אהבת חיי", "מה היה קורה", "מה שאת צריכה" ואת הדואט עם שרית אביטן – "בלילות".

נאור אורמיה מארח את שרית אביטן לדואג "בלילות"

נאור אורמיה מארח את שרית אביטן לדואג "בלילות"

במהלך הערב, עלו לבמה חבריו להרכב "הסופרגרופ" של קפה נמס עלית – ענבל ביבי, איזי והאולטרס ששרו ביחד את השירים "רציתי להגיד לך תודה", "שיר אהבה בשבילך" ו"נמס ממך".

הסופרגרופ!

הסופרגרופ!

את ההופעה מסיים נאור עם השירים "תצעק את זה" ו"היא תראה" ומודה לקהל.

בסך הכל נאור עבר את המבחן, אומנם לא באופן מושלם ויש דברים שניתן לשפר. עצם העובדה שהוא נתן כל מה שיכל, מראה על הרצון, הרעב וההתמדה. עם ניהול והכוונה נכונים, צפוי לנאור עתיד מזהיר בסצנת המוזיקה בישראל. 

מעל לאלף אנשים נהנו בהופעה

מעל לאלף אנשים נהנו בהופעה