משה פרץ נולד ב-10/5/83 בעיר טבריה בה גדל, דרכו המוסיקלית החלה בבית הכנסת המרוקאי שליד בית הוריו, במקביל לתפילות בחגים, בילה משה הצעיר עם חבריו במועדוני הקריוקי בעיר וכששר, ריגש את כולם עד דמעות.

כשהגיע הצו הראשון, החליט לוותר ולא לגשת לבחינות ללהקה הצבאית. ליוותה אותו התחושה שאם אין לו קשרים אין לו סיכוי להתקבל למרות קולו הערב. הוא שירת בבסיס חימוש בצפון ותמיד חלם לחזור אל המוזיקה עם שחרורו מהשירות הצבאי. בטקס יום הזיכרון בבסיס התבקש משה לשיר והוא בחר בשיר תפילה מרגש – "שיר למעלות", קולו הענוג ריגש את כל חיילי הבסיס ביניהם גנרלים ואנשי חינוך שטענו שהוא חייב לעבור ללהקה צבאית, קצינת החינוך בבסיס הגדילה לעשות כשעזרה לו לעבור ללהקה, לאחר תהליכים עבר פרץ לשרת בלהקת פיקוד צפון ושימח עם חבריו ללהקה חיילים רבים. במסגרת ההופעות הגיעה הלהקה להופעה מול חיילים בקרית שמונה, כשהיוו מופע חימום לזמר אייל גולן. כשעלו לשיר, סומן פרץ על ידי המתופף של גולן כזמר מוכשר ומרגש. המפגש הוליד את הקשר עם מי שהפך למנהלו האישי ואמרגנו של פרץ, אמנון זנדני. עד למפגש בין השניים תפקד זנדני כמתופפו של אייל גולן במשך שנים וכששמע את פרץ החליט לעשות הסבה ולהפוך למנהל אישי. עם תחילת עבודתם המשותפת, עבר משה להתגורר בביתו של אמנון והפך לו לבן שני, עם הזמן עבר לדירה קטנה בעיר רחובות, בסמוך לביתו של מנהלו.

אלבומו הראשון "מביט אל המרומים" שיצא בשנת 2005 זכה להצלחה מינורית, אולם הביא אותו אל תודעת הקהל דרך הרדיו עם השירים "האישה שלי", "מביט אל המרומים" וגרסת כיסוי לשירה של גלי  עטרי "דרך ארוכה" – נכס שהביא איתו מהלהקה הצבאית. בעקבות הצלחת השירים הגיעו הופעות רבות. הפריצה הגדולה של פרץ התרחשה עם צאת אלבומו השני "אש" שיצא בשנת 2007 והגיע למעמד זהב, ממנו יצאו הלהיטים "אש", "זה הזמן", "יש רגעים", "כמו השקט", "בחלומות שלי" ועוד.

אלבומו השלישי "אלייך" יצא בנובמבר 2008 וזכה להצלחה אדירה בכל תחנות הרדיו הארציות מתוכו יצאו בין היתר הסינגלים "אלייך", "כל בוקר" ו"ואולי". בתחילת אותה שנה, פרץ החל גם לככב בסדרת דרמה שהופקה לסלולר, "פרץ של אהבה". כעבור מספר חודשים לאחר צאתו, הגיע האלבום למעמד פלטינה על מכירות של למעלה מ-40,000 עותקים.

ביוני 2009, הוציא פרץ את השיר "שתיים בלילה", הסינגל הראשון מתוך אלבומו הרביעי, בהמשך הוציא מאותו אלבום גם את "מהשמיים" ו"אשמור עלייך". בנובמבר 2009 השתתף פרץ בעונה החמישית של תוכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים", המשודרת בערוץ 2. בתוכנית הגיע פרץ לשלב הגמר וסיים במקום השני. ב-16 בנובמבר 2009 הופיע פרץ לראשונה ב"היכל התרבות" בתל אביב, במהלך המופע חשף פרץ את הסינגל הרביעי, "אמא" מתוך אלבומו החדש. בתחילת מרץ 2010, במהלך טקס "תחרות מלכת היופי", שר פרץ את הסינגל החמישי "כשאת יפה" ולאחר כמספר ימים יצא האלבום הרביעי והמלא "מהשמיים".

במרץ 2010 זכה משה ב"פרס אקו"ם" בקטגוריית הישג השנה במוזיקה. זכייתו בפרס ע"ש עוזי חיטמן. במהלך סיבוב ההופעות של אותה השנה קיים פרץ חמש הופעות באמפי קיסריה.

במהלך ספטמבר 2010 הוציא פרץ את הסינגל "אין כמוך" ואחריו את "ארוץ עד אלייך", "קחי אותי אלייך" ו"כמו מלך" מתוך האלבום החמישי שבדרך.

מעוניין/ת בהופעה של משה פרץ אצלך באירוע? הזמן עכשיו