המקום: קולטורה – מקום חדש לאירועים בת״א, אשר מעוצב להפליא. את הבלונים הצבעוניים לכבוד המאורע בכניסה לא היה ניתן לפספס.

המוזמנים: משפחתו המורחבת, חברים מהבית, צלמים, עיתונאים, כתבים ואיך אפשר בלי חברי הברנז'ה אשר הגיעו לתמוך כגון קותי סבג, שמעון בוסקילה, שירי מימון, קרן פלס, ישראל אטיאס, מאור אדרי, שגית וחיים רביבו, רגב הוד, ליאור נרקיס, דודו אהרון, איציק שמלי, רותם כהן, יניב בן משיח, איתי לוי ועוד.

פעילות הערב: השקת אלבום שביעי פלוס מסיבת יום הולדת 32.

בתפריט: מלצרים מסתובבים עם מגשים מלאים במזטים מכמה סוגי בשרים ומניחים צלחת טעימות פלוס כוס יין אדום לכל אורח.

בשעה הראשונה: הכנסת אורחים, צילומים, ראיונות ונתינה רבה של חום ואהבה למעריציו ולחבריו הקרובים.
ההתרגשות בעיצומה.

מור סילבר אשר מבקשת את תשומת ליבנו, מפארת את משה במחמאות ומזמינה אותו לבמה לתחילת ההופעה. משה מיד מודה לכולם שבאו לכבד אותו ומספר שהוא מאוד נרגש משילוב החגיגה עם האלבום החדש סימני הדרך וגם יום הולדתו ותכף מברך גם את רגב הוד ליום הולדתו אשר נכח בקהל.

שיר ראשון מתחיל – "סימני הזמן" שמו כשם האלבום ומשה משתף שהשיר מחזיר אותו אחורה לתמימות של פעם, לחיי המשפחה ביום יום ולאהבה בין הוריו, הוא מדגיש שזה אחד השירים האהובים עליו וכל הקהל נרגש ומצלם למזכרת.

השיר הבא הוא "כשאת הלכת", הוא מספר ששני אנשים צעירים ומוכשרים כתבו אותו אך לא מזכיר את שמם ומשתף שברצונו שהשיר יצליח כי הוא מאמין בו.
משה בשירתו עוצם עיניו, משרה שלווה ונותן לנו להרגיש את כוונותיו במילים, מיד הוא רוצה להרים את האנרגיה לכבוד יום הולדתו ושר את שירו המקפיץ "וגם אם העולם יתהפך".

לטענתו בא לו להשאיר את האנרגיה באוויר ולכן עובר ישר לשיר את "תהיה מאושר" – שיר אשר הוא מזדהה עם מילותיו, בסיום השיר הוא מוסר המון תודה ומודיע שהחגיגה נמשכת בשילוב שיריו וקבלת דיסק מתנה לכל אורח.

אחרי הערב הזה, אין ספק שזאת השנה של משה פרץ!

אנו מאחלים לו המון בהצלחה עם אלבומו החדש והרבה מזל טוב לרגל יום הולדתו.

1

משה פרץ ואיתי לוי מחוייכים

3

קרן פלס הגיע לכבד

4

משה ושירי מתראיינים

7

חוגג עם כולם!