רועי סנדלר – "את הראשונה"

לאחר "עד שלא", משחרר רועי סנדלר בן ה-16 אל תחנות הרדיו סינגל שני בדרך לאלבום הביכורים עליו עובד עם ארקדי דוכין. את המילים של "את הראשונה" כתב זמיר גולן יחד עם דוכין שגם הלחין, לעיבוד והפקה מוסיקלית של יעקב למאי.

יוסי להב – "בבקשה ממך"

יוסי להב,  יוצא "אייל גולן קורא לך" ממשיך לעבוד במרץ על אלבום הביכורים מתוכו הוציא עד כה את שלושת הסינגלים – "מי יודע", "כשהוא יבוא" ו"לב של קרח". כעת הוא משחרר את הבלדה "בבקשה ממך" אותה כתב והלחין בעצמו לעיבוד והפקה מוסיקלית של אלירן אביטל.

שי שלום – "באמת"

שי שלום בן ה-28 ממשיך לעבוד במרץ על אלבום הביכורים ואחרי "מתרגש מאושר", "הקצב מנגן" ו"תענה לה" הוא משחרר את "באמת", בלדה מרגשת אותה כתבו והלחינו עבורו ליאור מיארה ואלירן אביטל שגם הופקד על העיבוד וההפקה המוסיקלית.

דוד אצרף – "ישתבח שמך"

רגע לפני צאת אלבומו החמישי שיצא מיד לאחר ל"ג בעומר משחרר דוד אצרף סינגל חמישי בסגנון ערבי בשם "ישתבח שמך" אותו כתב והלחין אופיר כהן לעיבוד והפקה מוסיקלית של אריק זנטי. עד כה, הוציא אצרף מן האלבום את "כמה אושר", "רק ענני", "בעזרת ה"', ו"מאושר שמח".

שי סבג – "חלק מליבי"
לאחר שפרץ עם "בואי הלילה", מגיש אלינו שי סבג סינגל שני בדרך לאלבום הביכורים – "חלק מליבי" אותו כתב והלחין לעיבוד והפקה מוסיקלית של תמיר צור. סבג בן ה-31 חזר ארצה לאחר מספר שנים בארצות הברית במטרה להגשים את חלומו המוסיקלי ועובד בימים אלו במרץ על הקלטת חומרים חדשים.