שונטל – "קפה ללא סוכר"

שונטל ממשיכה לעבוד במרץ על אלבום הביכורים ואחרי ששיחררה לפני כחודש אלבום מחרוזות, היא ממשיכה להקליט חומרים מקוריים. כעת, היא מוציאה מתוך אלבומה סינגל חמישי בשם "קפה ללא סוכר" אותו כתב עבורה רמי לב ללחן של zafiriou stelios stilianos לעיבוד והפקה מוסיקלית של ערן כרמי.

טל ועקנין – "נשמה"

אחרי "ענני בשירים", משחרר טל ועקנין אל תחנות הרדיו סינגל שני מרגש בשם "נשמה" אותו כתב והלחין יחד עם ברק אלישע לעיבוד והפקה מוסיקלית של יוסי אזולאי ורן אביב.

יוסי בן עמי – "זו את"

יוסי בן עמי, החל את דרכו המוסיקלית כבר בגיל 17 והופיע בכל רחבי הארץ. כעת, הוא סולל את דרכו אל עבר חלומו עם סינגל ראשון וקצבי בשם "זו את" אותו כתב והלחין לעיבוד והפקה מוסיקלית של איתי אמויאל ויניב ברמלי.

לינוי – "אגשים את חלומי"

לינוי, יוצאת העונה הראשונה של 'אייל גולן קורא לך' עובדת בימים אלו על אלבום הביכורים, מתוכו משחררת אלינו כעת סנונית ראשונה ומרגשת בשם "אגשים את חלומי" אותה כתב והלחין אופיר כהן לעיבוד והפקה מוסיקלית של נדב ביטון.

גל חייק – "מישהו הולך תמיד איתי"

אחרי "רציתי שתבואי", משחרר גל חייק בן ה-27 קאבר ללהיט "מישהו הולך תמיד איתי" של עופרה חזה כסינגל שישי בדרך לאלבום הביכורים. על מילות השיר אחראי רמי קידר ללחן של אפי נצר, כשעל העיבוד המוסיקלי החדש הופקד אור כהן.