השנה העברית שעברה עלינו לטובה, הייתה מלאה בלהיטים גדולים של הז'אנר המזרחי ים-תיכוני. את זה הוכיחו גולשי "חפלה" בשיעורי ההצבעות הגבוהים לפייבוריטים שלהם. עשרות אלפים נכנסו ובחרו את הזמרים האהובים עליהם והשירים שעשו להם את השנה, ולהלן התוצאות:

זמר השנה במגזר הדתי – מזרחי: יניב בן משיח

השנה האחרונה הייתה פוריה מאוד בזמר הדתי-מזרחי וזמרי הז'אנר הוכיחו כי הם יכולים להגיע גם לקהל המסורתי והחילוני. אתם קבעתם במצעד השנתי של "חפלה" כי המנצח שלכם בקטגוריה זו הוא הזמר יניב בן משיח, אשר קצר את הפרות בשנה האחרונה מאלבומו המצליח "בשורות טובות" והלהיט הגדול "בן אדם" שחצה את רף 2 מיליון צפיות ביו-טיוב.

זמר השנה במגזר הדתי - מזרחי

פריצת השנה במוזיקה המזרחית: עדן בן זקן ואיתי לוי

הזמרת שבחרתם במצעד השנתי של חפלה לפריצת השנה היא כוכבת העונה הראשונה של Xfactor israel – עדן בן זקן, שפרצה אל חיינו בסערה, נהנתה משנה ראשונה מוצלחת ביותר בתעשיית המוזיקה. בשנה האחרונה, הספיקה עדן בן זקן לשחרר את הסינגלים "מנגינה", את הלהיט לשבוע הגאווה "מלכת השושנים" ואת "שיכורים מאהבה" שלוקחים חלק באלבום הבכורה של הזמרת הצעירה – "מלכת השושנים" אשר יצא לאחרונה לקראת החג.

זמר נוסף שבחרתם כפריצת השנה שלכם הוא הזמר הצעיר איתי לוי, שגם הוא נהנה משנה פורייה של עשייה מוזיקלית. הוא שחרר להיטים לתחנות הרדיו שהצליחו גם במספרי צפיות גבוהים ביוטיוב – "בלילות קרים" שזכה למאות אלפי צפיות ו"ילדות של פעם" שחצה את רף המיליון אשר לקחו חלק באלבום הבכורה "מה עובר עלייך". בנוסף, שחרר איתי את הלהיטים החדשים מהאלבום השני שבדרך "יום שני" ו"חוטים ומיקרופונים". ההצלחה של הזמר לא נעלמה גם מעיניהם של משרדי ליאם הפקות בראשותו של אייל גולן, אשר החתימו את הזמר כמיוצג במשרדם.

פריצת השנה

אלבום השנה במוזיקה המזרחית: אייל גולן – "בסוף כל יום"

אייל גולן ממשיך לשמור על מעמדו כזמר מספר אחת בישראל ואין זו הפתעה שאלבומו האחרון והמעולה – "בסוף כל יום" נבחר על ידכם במצעד השנתי של "חפלה" לאלבום הטוב ביותר של תשע"ה. האלבום, אשר יצא לפני מספר חודשים מכיל בתוכו מספר להיטים שאין חובב מוזיקה בז'אנר המזרחי ים-תיכוני שלא מכיר בעל פה וביניהם "שישי בצהריים", "שוב לאהוב" ושיר הנושא של האלבום "בסוף כל יום". כל שיר מתוך האלבום הצליח לחצות את רף מיליון הצפיות ביוטיוב.

אלבום השנה

שיר השנה במוזיקה המזרחית: אייל גולן – "שישי בצהריים"

השיר המנצח במצעד השנתי של "חפלה", לוקח חלק באלבומו האחרון של אייל גולן אשר זכה בקטגוריית אלבום השנה. "שישי בצהריים" הפך ללהיט היסטרי בקרב המעריצים, ואין צהרי שישי אחד שעובר ללא שמיעת השיר לפחות פעם אחת. שנת תשע"ה הייתה שנה מלאה בשירים מעולים נוספים ואתם בחרתם בהמוניכם את השירים האהובים עליכם. במקום השני הגיע הלהיט הגדול של דודו אהרון – "טרמינל 3", במקום השלישי נמצא השיר ששיגע את המדינה והושמע בכל מקום אפשרי – "דרך השלום" של פאר טסי, את המקום הרביעי מאיישת שרית חדד עם הסינגל "חיכיתי לו" שכזכור יצא כחלק מאלבום שלם בהפתעה, ואת החמישייה הגדולה שלכם במצעד השנתי של "חפלה" חותם מאור אדרי עם השיר הממכר "My name is Maor Edri".

שיר השנה

אנשי השנה במוזיקה המזרחית: אייל גולן ושרית חדד

אייל גולן נבחר כאיש השנה ושרית חדד לאשת השנה של "חפלה". אנשי השנה שלכם הם הצמד המוביל בתעשיית המוזיקה בישראל.  אתם בחרתם את אייל גולן כאיש השנה ואת שרית חדד לאשת השנה בז'אנר המזרחי ים-תיכוני. זמר וזמרת העשור מוכיחים שנה אחרי שנה שהם יודעים איך לגוון ולהביא חומרים חדשים לקהל המעריצים שלהם. לאחר שהופיעו יחד במופע המצליח "פעם בחיים" ו"התחלה חדשה" וגם נבחרו לזמרים המושמעים ביותר על ידי "מדיה פורסט".

איש השנה