"הנשמה של הבית", ככה כולם קראו למושיק עפיה במהלך העונה האחרונה של האח הגדול V.I.P.
במהלך 38 הימים שלו בבית האח הגדול, הוכיח מושיק עפיה בפריים טיים של ערוץ 22, שאפשר להיות זמר מצליח אבל עדיין בן אדם חיובי, ללא אגו, שלא מעורר ריבים ושדוגל ב"אהבת חינם".

אמש (16.6) יצא מושיק עפיה אחרון מהבית הכי מפורסם במדינה כזוכה הגדול, אך הדרך לשם לא הייתה פשוטה בכלל. מושיק עפיה (40) מנהל קריירה מוזיקלית שידעה עליות ומורדות כבר מעל ל20 שנה. במרוץ השנים שחרר מושיק 12 אלבומי אולפן ולהיטים גדולים כמו "אני לא זמין", "מנגינה", "מה איתך", "חלום מתוק" ו"מבט שנוגע".
לאחר שהתגרש מאישתו נטלי ב2013, ביטל את השתתפותו בריאליטי "חי בלה לה לנד 2" ובשנה האחרונה אף הכריז על פשיטת רגל, נראה היה שהקריירה של מושיק עפיה הגיע לקיצה ואחד הזמרים האהובים בז'אנר הים תיכוני לא יצליח להתאושש ממכות אלו, אבל כל זה עומד להשתנות.

לפני כחודש וחצי נכנס מושיק עפיה לבית "האח הגדול V.I.P" ביחד עם סלבס נוספים ובניהם איציק זוהר, נירו לוי, שיר אלמליח, רתם איזק, מוטי גלעדי ונטלי עטיה וכבר מההתחלה היה נראה שמושיק הגיע כאנדרדוג וסיכויי הזכייה שלו נמוכים.
במהלך העונה נמנע הזמר מריבים וחיכוכים עם יתר דיירי הבית והשתדל לשמור על צניעות וחיוביות לאורך כל הדרך.
לאחר עוד הדחה ועוד הדחה, התחזק מעמדו של מושיק עפיה בבית. את פופולאריותו חיזקו אומנים נוספים כמו אייל גולן ויניב בן משיח אשר הטיסו במיוחד מסוק תמיכה שריחף מעל שמי הבית וריגש את כל הדיירים.

אל גמר התוכנית הגיע מושיק עפיה ביחד עם איציק זוהר, נירו לוי, סטלה עמר ושיר אלמליח. לאחר ששאר הדיירים הודחו אחד אחרי השני, הגיע מושיק לשלב האחרון כאשר הוא התמודד ראש בראש מול נירו לוי, שנחשב לדייר מוביל וחזק ולאחר שאסי עזר הכריז על מושיק כזוכה הגדול, לא יכל הזמר לעצור את הדמעות מרוב התרגשות כאשר אמר "אני צריך לעכל כל מה שקורה איתי, אהבת חינם היא דבר גדול ומנצחת הכול".

את ליל הזכייה העביר מושיק בבית הוריו שבחולון מלווה בשדר הרדיו אליקו, שהיה בין תומכיו הגדולים בזמן שהותו בבית.

כעת נותר לראות אם מושיק עפיה יצליח לשקם את הקריירה שלו כאשר סממן ראשון לכך אפשר לראות בצמד הופעות חגיגיות של הזמר ברדינג 3 שיערכו ב18.7 וב25.7.

1

מושיק בשיחת פרידה מהאח הגדול

2

אליקו מקבל את מושיק בחיבוק גדול

3

אפשר לחייך