מחר יחגוג מאור אדרי יום הולדת ה-.23. החגיגות יתקיימו ככל הנראה בשני במאי
במועדון ה- TLV. היום, הוא משיק סינגל חדש ואחרון לפני צאת אלבומו. "כאן בלעדייך", תשיעי במספר, למילים של אדרי וראובן כרמל ללחן יווני לעיבוד של כפיר סימן טוב,  הכי מחזיר אותנו לתקופה של פעם, עם המוזיקה הישנה והטובה. אלבום הבכורה "הגבר שכבש" יצא כאמור בחודש הבא ואדרי כבר מתכנן את אלבומו החדש. מיהרנו להתקשר לזמר הכי לוהט במדינה.
מזל טוב! סינגל חדש ויום הולדת!
"תודה רבה. יום הולדתי יחול מחר והיום אני חוגג את הסינגל האחרון שלי, לפני צאת האלבום שיצא בחודש הבא בע"ה".
מדוע בחרת לקרוא לאלבום דווקא "הגבר שכבש"?
"אני מאוד אוהב את השיר הזה, הוא גם מייצג כל מה שעברתי ועברתי דרך לא קלה. 4 שנים אני שר ורק לאחרונה קיבלתי את החשיפה הגדולה שלי באמת, זה לא היה קל. ברוך השם, אני אומר תודה לאלוהים ולא לוקח את זה כמובן מאליו. זה ממש לא פשוט להצליח בתעשייה, אז לאחר הדרך הארוכה שעשיתי וחלמתי על הרגע הזה, לא כבשתי"? שואל בחיוך
כבשת בהחלט. כתבת המון שירים באלבום, אתה מעדיף לשיר חומרים שלך?
"ממש לא. שבנאדם כותב, הא יודע בדיוק למה הוא מתחבר. אני לא יודע את את כותבת…"
אתה שואל כתבת אם היא כותבת?
צוחק…"הכוונה לשירים. מי שכותב יודע בדיוק אילו מילים נראות לו, מה מתאים ומה לא. יחד עם זאת, שמגיע כותב ומביא לי "חליפה" שתפורה עלי בול, כמו לב קבור למשל, אני מקבל באהבה".
כיצד אתה כותב?
"בדרך כלל בלילה, לאחר הופעה. יש לי מיני אולפן קטן בבית. אני יושב לבד, מקליט סקיצות וכותב. אם השיר עצוב אני נכנס לעצבות ביחד איתו. המילים פשוט יוצאות לי. יש רגעים שלא יוצא כלום ולעומת זאת, בתקופה מסויימת אני יושב כל לילה לכתוב"
אתה בוחר את הנושא, או שאלו סיפורים מהחיים?
"לא תמיד. המילים פשוט יוצאות לי. "את עוד אוהבת" למשל, נכתב על מקרה שקרה לי עם החברה"
חווית פחד במה?
"בגיל 15, עליתי לבמה ורעדו לי הרגליים, לאחר שיר אחד פשוט ירדתי. ישבתי לבד כל לילה ואמרתי לעצמי 'אתה מסוגל, אתה יכול' נלחמתי בזה וברוך השם זה עבר. היום אני מתרגש בכל פעם מחדש, אבל זה כבר ממקום אחר. התרגשות מהנה לראות את הקהל האדיר הזה מגיע להופעה שלי ושסוף סוף הגשמתי את חלומי"
מה הלאה?
"בע"ה רידינג 3 בתכנון. את באה לא?"
נראה לך שאפספס?