מאור אדרי הוא זמר כותב ומלחין מוזיקה מזרחית ישראלית בן 26 מרמלה שבילדותו היה מושפע ממוזיקה טורקית ומהזמר איציק קלה

אדרי החל להתפרסם בקרב צעירים ובני נוער לאחר שהוציא ביחד עם חנן ילד הפלא את השיר לב קבור.

לקראת סוף שנת 2011 הקדיש אליקו שדר הרדיו הפופולרי של רדיו לב המדינה תוכנית שלמה לאדרי במטרה לחשוף אותו בפני קהל הז'אנר הים התיכוני וזה כנראה עשה את שלו.

אז הגענו למופע, חושך על הבמה והמוזיקה מתחילה, מאור נמצא על כיסא גבוה בחליפה מחויטת, מאחוריו שורה של נגנים והוא מתחיל בפתיחת מופע למופת בליווי זוג רקדני בלט אשר עולים לבמה בזמן שהוא שר את הלהיט שלו "לא כואב לה".

מאור עובר לשיר הבא "מתוך ההריסות" ואחריו שר את "מתגעגע", כאשר בסיומו מאור מבקש שידליקו את האור כדי לראות את הקהל. הוא מספר שמהרגע שהוא נחת על הבמה הוא מתכנן מה להגיד ושעדיין הוא לא מצא חוץ מתודה רבה כי זה לא מובן מאליו וצועק – ערב טוב אשדוד!

הקצב מתגבר והוא שר את "הכל כתוב" וצועק ״יאללה מסיבה!״ השיר הבא בתור הוא "יום הפוך" שמלווה ברקדניות לאורך הבמה ותכף אחריו גבר איטלקי.

רגע של שקט, מאור עומד בקדמת הבמה ושר ללא ליווי מוזיקלי בהתחלה את "לב קבור״. הקהל משתולל ומאור מחליט לרדת מהבמה לכיוון הקהל שמחבק ומלטף אותו בים של אהבה.

השיר הבא הוא שיר שפתח את אלבומו השלישי של מאור ונקרא ״כמו שאת״, הוא מודה שהוא אוהב אותו מאוד. את הביצוע שאחריו הוא מקדיש לשדרן שהוא אוהב – אליקו ומתחיל בשירת ושר את "my name is מאור אדרי". בסיומו, הוא מפציר בפנינו שהוא מאוד מאוד מתרגש אבל כייף לו ושלא ייגמר לעולם מבחינתו ועובר ל״את האמת״.

ממשיכים וחוזרים 4 שנים אחורה לשיר "הגבר שכבש" ול"כאן בלעדייך". לאחר מכן הוא מבקש את הפלאפון שלו כדי לעשות סלפי עם הקהל למזכרת ושר את "שיר הסלפי".

וכמובן שאי אפשר לסיים הופעה של מאור בלי הלהיט מספר אחד שלו. אז לאחר הצגת הנגנים הוא פוצח ב"אבבאיי" ומבקש מהקהל להתקרב לבמה ולרקוד איתו. הקהל כמובן נענה לבקשה ומשתולל איתו בשיר הסיום.

אין ספק שהיה זה בילוי מושלם לערב רביעי בשבוע, שיהיה המון בהצלחה בהמשך הדרך.

1

2

3

4

5

6