1/11/12 השעה 23:00 בלילה, האנגר 11 מלא עד אפס מקום והמופע סוף סוף מתחיל. הלהקה מתחילה לנגן את הפתיח של "את עוד אוהבת" והקהל כבר תופס את מקומו ועומד בסמוך אל הבמה העגולה. מאור אדרי פותח את המופע הגדול בחייו עד כה עם הרצועה השנייה שבאלבום ועובר אל "היא עוד תשוב". מיד לאחר מכן הוא מברך את הקהל ומספר על ההתרגשות הגדולה שאוחזת בו, אך טוען כי הוא מתכוון להשאיר אותה בצד ולהתחיל בחפלה שמגיעה עם "לב קבור" ועוברת אל "כאן לבד" ו"תספרו לה", בשלב זה מטח של קונפטי ממלא את הבמה ומוסיף לאווירת הקרנבל ששוררת בהאנגר.

לאחר מכן מזמין אדרי אל הבמה את אורחת הכבוד שלו – שני יצהרי וזו מבצעת את "מה שמגיע לי" וממשיכה עם שיר הפריצה שלה "י'בינתי".  היא מפנה את הבמה והקהל שמח לקבל שוב את מאור לצלילי "מייחל לבואך" הנוסטלגי המוכר בימים אלו בעיקר מהמחרוזת של "הפרויקט של רביבו" ושייך במקור לשימי רון. רחבת הריקודים שנפתחה בהאנגר ממשיכה לפי הקצב של "לא פשוט", "עוצר נשימה" ו"כמה כוח".

בין לבין משלב מאור קטעי קישור ומספר על הדרך שעבר בשנה האחרונה וכעת הוא מזמין את מעריציו להשתגע, מכריז 'יאללה קצת שכונה' ופותח במחרוזת של קאברים מקפיצים הכוללת את "דלאלה דלאלה", "יא חביבי יאללה", "דלינדה" ו"דידי". לאחר מכן חוזר אדרי אל סינגל הביכורים שלו "את שלי" ומקדיש למעריצות הנרגשות שבקהל את "ילדה גדולה".

לאחר מכן הוא מציג את זמרות הליווי והנגנים שעל הבמה כשביניהם נמצא גם אשר פדי על התופים וממשיך עם "תחזרי" ו"רוחות רעות" המוכר. הוא מגיע אל השיא של הערב, מציין שחיכה לרגע הזה כבר הרבה זמן ומתחיל במחרוזת החפלה של "אבאבאבי", הקהל משתגע יחד איתו ומתלהב משילוב "יום הרווקים" בתוכה. את אווירת החשמל הוא מנמיך מעט כשמבצע את הסינגל החדש "האישה שלי", שאומנם יצא אל תחנות הרדיו רק בשבוע שעבר אך הקהל כבר מדקלם גם אותו בעל פה, הוא מקדישו לחברתו נטלי שנכחה באולם ומרגש את הנוכחים, את המופע הוא מסיים בהדרן עם ביצוע נוסף של "לב קבור" יחד עם אחיינו הקטן שהצטרף אל הביצוע.

לאורך כל המופע, למרות שהוא שם רק בפעם הראשונה ובעל קריירה לא ארוכה הציג אדרי יכולות ווקאליות גבוהות וביטחון רב בהופעתו ובשיריו, בין השירים הוא שיתף את הקהל בתחושותיו, העביר אליו את המיקרופון והתמסר לתענוג. הקהל היה שלו לגמריי ואין ספק כי הגבר שכבש את האנגר עוד יכבוש במות גדולות אף יותר ואולי באמת יזכה להגשים את התפילה שנשא אמש ועוד השנה יופיע בקיסריה.

צילום : קינג הפקות גילי אספיר