קרב חדש בזירת העולם המוזיקה המזרחית: היום (31.5) יצאו אל אוויר העולם הסינגלים החדשים של עומר אדם ("בוקשרט") ומאור אדרי ("My name is Maor Edri").

את שירו החדש של עומר אדם כתב והלחין עומר ביחד עם אבי אוחיון ואילו מאור אדרי חתום על המילים והלחן של שירו החדש, אך כבר מהאזנה ראשונה ניתן לשמוע את הדימיון הרב מידי שיש בין שני השירים, אליו בעיקר ניתן לשים לב בפזמון.

צמד הסינגלים החדשים אשר השתחררו הבוקר נלחמים בניהם כעת על מקוריותו של הלחן ובהחלט מעלים את השאלה איך קורה מצב ששני אומנים בסדר גודל שכזה מוצאים שיר בעל אותו לחן.

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של עומר אדם מסר: "השיר של עומר אדם דלף לרשת בגרסתו הלא סופית ועורר עניין גדול ואלפי פניות לשחררו, בעקבות הביקוש הגדול וההדלפה של גרסה לא סופית ולא באיכות מספיק טובה, החלטנו לעלות אותו עוד היום ליו טיוב הרשמי של עומר אדם בגרסתו הסופית שכל הקהל יוכל להנות מהשיר ולהאזין לו באיכות טובה. מצפה לנו קיץ מלא בהפתעות מעומר אדם. אלבום חדש באוגוסט, סדרת מופעי ענק עליה נספר בקרוב ועוד להיטים גדולים".

תגובתו של משה זיו, מנהל יחסי הציבור של מאור אדרי: "מאור אדרי אינו מתעסק בקריירות של זמרים אחרים. "My name is Maor Edri" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום רביעי. בקיץ הקרוב מאור אדרי יוצא לסדרת מופעים ללמעלה מ10,000 צופים באמפי אשדוד ואמפי קיסריה".

להלן צמד השירים כדי שתוכלו לשפוט בעצכם: