לירון רמתי, מהרווקים המבוקשים בישראל, נשא לאישה אמש (23.8) את בחירת ליבו חופית.
אל אולמי Adia ביבנה הגיעו 1,000 מוזמנים לחגוג ביחד עם הזוג המאושר.

הכניסה הייתה מרשימה והאולם היה מעוצב בכל טוב. בין המוזמנים ניתן היה לראות את חבריו של לירון מעולם הבידור כגון ליהי גרינר, איתי לוי, ראובן "המלאך"שמעון, אליקו, יואב צפיר, חיים צינוביץ' והראל מויאל.

לאחר קבלת הפנים המושקעת, החלו לירון וחופית בטקס החופה המרגש שלא השאיר אף עין יבשה בקהל.

בתום הטקס המרגש, הגיעו החתן והכלה לריקוד הסלואו הראשון שלהם כזוג נשוי, לשיר המצמרר "היא יפה לי מידי" של רמתי מתוך פרויקט "אהבה עולמית".

לאחר הסלואו, התחיל הקהל לזרום בהמוניו ומילא את רחבת הריקודים עד אפס מקום. כל הנוכחים נהנו משילוב מקפיץ של שירים קצביים ומוזיקה תימנית מסורתית, כאשר ברקע מוקרנים סרטונים נוסטלגים של רמתי רוקד צעד תימני ביחד עם משפחתו בבר המצווה שלו.

בסוף החלק הראשון של הריקודים, התפנה הקהל למנה שנייה של אוכל מצוין שהוגש במקום. לאחר ששבעו, חזרו הנוכחים לסבב נוסף של ריקודים לצלילי מחרוזות וסלסולים מרוקאים.

חפלת הענק המשיכה לה באפטר פארטי משוגע בניצוחו של הדי.ג'י מושיקו שטרן, שהרקיד את הרחבה עם טרנסים מטורפים שלוו בתופים שהורדו במיוחד לרחבת הריקודים ואפשרו לאורחים נגן בהם.

הערב במיוחד והמרגש הסתיים בטברנה מסורתית שנמשכה לה עד השעות הקטנות של הלילה.

לסיכום, זו בהחלט הייתה חתונה מיוחדת, מקפיצה ומרגשת וכמובן שיהיה המון המון מזל טוב לזוג המאושר לירון וחופית רמתי. נתראה בשמחות!