ליאור פרחי נולד ב-19/12/70 ברעננה, בן זקונים אחרי חמישה אחים. את דרכו המוסיקלית החל בגיל 16, כשבהצגת סיום השנה בבית הספר שר את "כל הכבוד" של יהורם גאון.

את הקריירה כזמר מקצועי החל כשהיה בן 23 עם האלבום "כמו אבן שותקת". פרחי, תגליתו ובן טיפוחיו של היוצר מיקי מדר, עבד במקביל בבית אבות ברעננה והיה ההשקעה הגדולה של "האחים ראובני".

למרות שפרחי אינו מנגן ואינו קורא תווים הוא נחשב למלחין מוכשר. תחת ידיו יצאו להיטים כמו "כתבתי לך מכתב", "רומאו ויוליה" ולהיטה של שרית חדד "ים של אהבה". לזהבה בן כתב את "תגיד לי מותק", לפיני חדד את "חוזר הביתה" וליוסי אזולאי כתב את "אני אקטוף לך את הירח".

לאחר האלבום "שירת הלב", שיצא בשנת 1997, והאלבום ההופעה, שיצא בשנת 1998 וכלל להיטים גדולים מתוך הופעותיו של פרחי, הוציא פרחי בשנת 1999 את "את כל חיי" שהגיע למעמד אלבום זהב ובשנת 2001 את "גבר משתגע" שכלל את הדואט שלו עם משה דץ. בשנתיים שלאחר מכן עבר פרחי תהפוכות אישיות, התגרש מאשתו ואם בנו והסתבך עם מס הכנסה. עם צאת אלבומו "מת עלייך" בשנת 2003 הודה שהעשייה סביב האלבום סייעה לו להתגבר על משבריו, ושהשיר "אין עוד אהבה כזאת בעולם" מן האלבום מוקדש לאשתו, אליה ביקש לחזור. שנה אחר כך הוציא את הדיסק "סיגליות", בו שר שירים שונים ומוכרים שלו כמו "תיזהר ממנה" שהופיע באלבום זה.

לאחר מכן, בשנת 2008 הוציא פרחי את "חשמל באוויר". באלבום זה כלולה גרסה מחודשת של "תיזהר ממנה" עם סאבלימינל, האלבום הגיע למעמד זהב. בשנת 2010 הוציא את האלבום "מתנה" שכלל את הלהיטים "שני כוכבים", "ילד רע" ו"כמו ילדה" עם חיים משה. האלבום הגיע למעמד פלטינה וזכה להצלחה רבה.

מעוניין/ת בהופעה של ליאור פרחי אצלך באירוע? הזמן עכשיו