לאחר שמועות רבות ברשת בשבוע האחרון, כעת זה רשמי – ליאור פרחי תובע את רביב רם בן מנחם, האיש שאחראי על "הפרויקט של רביבו".

לפני כשבוע הגיש ליאור פרחי לבית משפט השלום בתל אביב תביעה כנגד המוזיקאי בן מנחם, המכונה "רביבו". לדבריו של פרחי הוא זה שאחראי להצלחת הפרויקט ולקידום המחרוזות והבאתן לעניין מסחרי מצליח. נראה כי הוא טוען שנושל מחלקו בפרויקט ולא קיבל את החלק הכספי שהגיע לו מההצלחה הגדולה של הפרויקט. הערכות בנוגע לתביעה מספרות כי מדובר על סכום של מיליון שקלים וכעת ממתין פרחי לקבל את כתב ההגנה.

מלבד הקשר המקצועי בין פרחי לרביבו קיים גם קשר אישי של שנים רבות. מבחינה מקצועית שתי המחרוזות הראשונות של הפרויקט שודרו בתוכנית הרדיו של פרחי "חשמל באויר" המשודרת ברדיו "לב המדינה", מעריצי הפרויקט וודאי גם שמו לב לנוכחותו בקליפים הראשונים כשהוא יושב ושר יחד עם חברי הפרויקט. מהבחינה האישית בן מנחם שימש במשך 15 שנים כנגן של ליאור פרחי בהופעות ובהקלטות לאלבומיו ופרחי היה הראשון אשר ביקש מרביבו לעבד שירים, בעקבות העבודה הצמודה והמשותפת הפכו השניים לחברים קרובים. בחודשים האחרונים, עם הצלחת הפרויקט נותק הקשר בין השניים. מקורבים לרביבו טוענים כי הטענות מופרכות ועורכי הדין של הפרויקט ישיבו עליהן בבית המשפט.