ליאור נרקיס משגר אלינו הבוקר את "איך קרה?!" סינגל נוסף מתוך האלבום החדש שעתיד לצאת בחודשי הקיץ הקרובים, מתוכו יצאו עד כה – "זה מתחיל", "חיבור מיוחד", "התהיי לי", "אם תרצי", "פצצה" ו"לא מוותרים".

הבלדה "איך קרה" היא קריצה לגרעין המעריצים הוותיק של נרקיס, אשר מלווים אותו עוד מימיו הראשונים עם לחן ועיבוד מוקפד הממשיכים את הקו הנוסטלגי מזרחי, עם ניחוח אוריינטלי, המשלב בין הארץ ישראלי אל הים תיכוני. על המילים אחראיים שלום שאלתיאל ורביב בן מנחם ללחן של האחרון, עם עיבוד והפקה מוסיקלית של יעקב למאי.  מאז שנישא ליאור מלפני כשלוש שנים, הוא לא הביא לנו טקסט המדבר על פרידה וכאב. כעת הוא מגיש לנו את הבלדה הזו מתוך היכרות עם הכותב ועם הסיפור האמיתי שמאחורי השיר.

על השיר מספר נרקיס: "כשקיבלתי לידיי את הטקסט ושמעתי את הסיפור שמאחוריו התרגשתי מאוד. תמיד הקפדתי שהשירים ישקפו את חיי במציאות או לפחות יהיה להם חיבור לחיי האישיים, לדוגמא: כשהתחתנתי הקדשתי את "שפוי בשבילך" לאשתי ספיר, שיר שהוא הבטחה מתחת לחופה של אהוב לאהובה. בברית של בני הבכור הקדשתי לו את "ברכת הכהנים" ברכה של אב לבן. אבל הפעם זה ממקום אחר, אני מרגיש שהקהל צמא לשמוע אותי ביצירות שהן גם בבלדות פרידה, ההיכרות שלי עם הסיפור היא שהפכה את הבלדה למשכנעת, מרגשת ואמיתית כל כך".