29 אלבומים ולא תמצאו כמעט שוני באלבומיו של קלה, השירים ממשיכים באותו זרם מרכזי של שירי חפלה וכפיים שמיועדים בעיקר לחתונות ואירועים. ואת זה תמצאו לרוב גם בחדש שלו "שיהיה רק במזל" שסוגר את האלבום 30. אך דווקא באלבום החדש ישנו שינוי מסוים ומאולץ, ונדמה אפילו שבחלק מהשירים נדבק בקלה הרוח הים-תיכונית הקלילה שדבקה בג'אנר הים תיכוני כולו בשנים האחרונות, וזאת בניגוד לאלבומיו האחרים.

"צמא אלייך" הסינגל האחרון שיצא מבטא את זה היטב. הצבע הקולי המיוחד ורוח הנשמה שכיכבה היטב בלהיטיו הקצביים והנוסטלגיים של קלה כדוגמת "כמו הרוח" ו"אמרו שמיים", מאבדים ערך בשירים כמו "צמא אלייך" ו"נסיכה שלי" המופיעים באלבום החדש. בשני השירים חסרים הנשמה שכול-כך אופיינית לו, למרות שהשירים יכולים בקלות להתלבש על אומנים אחרים בתחום אך לא יתאימו לאומן ותיק כמו איציק קלה שמזוהה עם קו מסוים וממנו מצפים ליותר מסתם עוד אומן.

שיר הנושא:"שיהיה רק במזל" שגם הוא קצבי ,עובד ובושל כאילו הוקלט מתוך הופעה, וכולל את הפתיח בשיר עם המשפט: "מברוק לחתן והכלה", שבו אפשר לשמוע ולהבין לאן האלבום כולו מכוון בדומה לכל שאר האלבומים שלו, וזהו "אלבום חתונות". בדבר שבטוח הצליחו בהפקה. גם השיר:"נותנת את הלב" הקצבי, שמושרש על לחן תורכי ,אליו קלה מורגל מאז ומתמיד, מתלבש טוב יותר מ"צמא אלייך", ו"נסיכה שלי".

למרות השינוי המאולץ שקיים בחלק מהאלבום לקו מודרני עם שירים קצביים בלחנים ועיבודים ממוחשבים, עדיין בחלק מהשירים תמצאו משהו שונה של איציק קלה שמביא אחרת מזמרים אחרים. ומוכיח שגם קלה יודע לעמוד בטעם המודרניזציה של הדור החדש במוסיקה הים תיכונית. "מותק" ו"את שלי הלילה" שליוו את קלה בסבב ההופעות הרחב בהיכל התרבות ובאמפי בקיסריה, והורדו ברבבות בסלולרי ואף הושמעו רבות בתחנות הרדיו נותנים את ההוכחה. אך בכל זאת הם עדיין לא להיטים שיתבלטו זמן רב כדוגמת :"אני העבד" או "חולפות שנים" האגדיים המזוהים איתו,
ושמוגדרים כלהיטי ענק למעריציו הרבים של קלה.

עם השינוי למודרניות בשירים ועיבודים ממוחשבים, אותם הלחנים העממיים שמזוהים מאוד לאורך הדרך עם קלה, לא מקופחים גם באלבום החדש:"תגידי למה","אותך ברא לי אלוקים" ובמיוחד "זה רק של שנינו" מזכירים להיטי עבר גדולים אחרים של קלה. שם מרגישים ושומעים את קלה עמוק בתוך המגרש הביתי לו.

נקודה נוספת וחשובה באלבום הוא החידוש המרשים לשירה של הזמרת 'רבקה זוהר' בשיר "הדרך אל הכפר" מעלה גבוה ברמה אחת את האלבום, הקול העמוק ויחד עם הסלסול הקליל בכמות הנכונה בפזמון, מוסיף משב רוח מרענן ללהיט העברי.

קאבר נוסף באלבום הוא ללהיטו :"הזוהר לארגוב" שנכתב ע"י קלה ונחשב כאחד השירים המזוהים ביותר ל 'זוהר ארגוב' שנמנה מחבריו הטובים ביותר של קלה ואף ניגן והופיע לצידו בהופעות רבות. לאור הביקוש הרב של קהל מעריציו לביצוע מחודש לשיר שהוקלט באולפן לפני לא פחות מ27 שנים מוקלט השיר פעם נוספת באיכות מודרנית ועם עיבוד חדש. חידוש ללהיט מרגש שתמיד נעים להאזין.

עם מתכון קבוע ומנצח בקריירה, ועם עשרות אלבומים שהובילו לסבב הופעות מצליח.

לאיציק קלה לא נדרש צורך לבצע שינוי. את ההוכחה הטובה ביותר לזה אפשר לראות בסבב ההופעות בהיכלי התרבות ובאמפי בקיסריה שעשה בקיץ. לרגל הסבב החדש נהוג בד"כ לבצע עיבודים חדשים לשירים, אך אצלו התגלתה בהתנגדות עמוקה אצל הקהל הוותיק של קלה שמכיר את שיריו בעיבודים הישנים ודרש לשמוע אותם בדיוק אותו דבר במופעים אפילו אם זה בקיסריה!