ישי לוי יליד ראש העין, תחילת דרכו המוסיקלית נעשתה אצל הזמר משה בן מוש כחלק מהרכב שעסק בהפקת מוסיקה לאירועים. בתקופה זו התפרסמו שיריו "ליסה ליסה" ו"ילדונת". שיאה של תקופה זו סומנה עם צאת אלבומו "הנה בא היום", אולם לקראת סוף שנות ה-80 החל לוי להתמכר בצורה משמעותית לסמים, דבר שפגע בהמשך הצלחת הקריירה שלו. עם זאת, אלבומיו המשיכו להתפרסם בתדירות מפתיעה של כמעט אלבום לשנה, שהצלחתם משתנה אך משאירה את שמו בכותרות.

בשנת 1992 הוציא ישי את האלבום "להתחיל מבראשית" ובו הלהיט הגדול "ריקדי". ב-1995 הוציא לוי את האלבום "האמונה". בסוף שנות ה-90, חזר לתלותו בסמים והורשע בשורה של תקריות אלימות והחזקת סמים. בשנים 2006-2005 ריצה מאסר בשל עבירות אלימות קשות כנגד אשתו.‏ אמנם גם בכלא ולאחר שחרורו, מצא לוי מקור השראה לשיריו והתפרסם עם השיר "טעיתי אני טועה" ואלבומו "נתיב יסוריי".
בשנת 2008 הוציא את האלבום "ריקוד רומנטי" שזכה להצלחה גדולה והחזיר את שמו של לוי לכותרות, עם להיטים כמו – "רוצה אותך" ו"אישה נאמנה".
בשנת 2009 השתתף בפרויקט של להקת אתניקס והוציא איתם סינגל שנקרא "נשמה", באותה השנה הוציא סינגל ראשון מתוך אלבום אולפן עשירי שנקרא "לאן את הולכת", בנוסף לסינגלים "שהמזל נוגע", "ילדון"‏, "האחת שלי" ו"כשאת צוחקת". בשנת 2010 הוציא לוי שני סינגלים, "מצד לצד" וגרסת כיסוי לשירם של "החברים של נטאשה" "מלנכולי", ולשירו של יוסי בנאי "אהבה בת עשרים" מתוך הפרויקט "שני צדדים למטבע" שיצא אל האור בשנת 2011. באפריל 2012 הוציא את אלבומו "את" המשקף את סיפור חייו, ומהווה שיתוף פעולה עם עמיר בניון שכתב והלחין את היצירות שבאלבום.
מעוניין/ת בהופעה של ישי לוי אצלך באירוע? הזמן עכשיו