אמש, המופע של יניב בן משיח, קיבל הופעת חימום על ידי מפגיני מר"צ אשר ניסו למנוע הפרדת כוחות בין גברים לנשים באולם, אולם, כמו שאומרים, המופע חייב להמשיך וכך גם היה. אמנם בעיכוב של שעה וחצי, קצת ויכוחים על מקומות ישיבה והפרדה, המופע של יניב בן משיח החל אמש בשעה 21.45 כאשר הגברים מילאו את מרכזו של חלל האולם ונשים ישבו ביציע.

הדואט המדובר "אחרי ככלות הכל" עם משה פרץ לא בוצע בהשמעת בכורה ופרץ אף לא הגיע לפרגן (הופעה באילת), אך במקום זאת אירח בהשקת בכורה את להקת "הילדים של יניב בן- משיח" בהופעה. בין המעריצים הגיעו: עומר אדם אשר ישב בשורה הראשונה בקו ישיר לבן- משיח, דניאל בן חיים אשר הגיע באיחור קל ונאלץ להסתפק בשורה הרביעית, עידן יניב (אשר התעקש לא להצטלם עם נקניקיה בפה דקות לפני המופע), ראובן המלאך, סולן להקת עוף סימחאס- שי לפידות ועוד.

מדובר במופע סולד אאוט אשר היה מלא בקהל תוסס ומפרגן אשר זימזם לאורך כל המופע את ליהטיו הגדולים ביניהם: "לך בורא עולם", להיט החתונות "להינשא הלילה", מחרוזת "רק אלוקים" ועוד. בשביל הופעה ראשונה, נראה כי שום מכשול לא עמד בדרכו והכל עבר בהצלחה. יותר מזה, הקיץ הקרוב הוא מכריז- קיסריה!