יובל טייב בסינגל חדש – "נפש הומיה" לרגל חגיגות העצמאות 70 למדינה.

הזמר יובל טייב מהקולות הבולטים במוסיקה המסורתית מזרחית, ומי שאחראי לחידוש הלהיטים "נחמוני" ו"ילד גדול", שזכו למיליוני צפיות ברשת ופרגון רב בתחנות הרדיו, בזכות איכויותיו הווקאליות יוצאות הדופן.

משחרר סינגל מקורי, מרגש ומיוחד "נפש הומיה"  לרגל חגיגות העצמאות 70 שנה למדינת ישראל. את השיר כתב והלחין אבירם דרעי, והפיק מוזיקלית דוד ביתן.

יובל ביצע את השיר במסגרת התזמורת מזרח מערב ירושלים, בסיבוב קונצרטים ארצי, והצליח להרטיט לבבות ולרגש את הקהל, בשיר הכל כך ישראלי.

 

יובל טייב, למד מוזיקה קלאסית לצד מוזיקה ערבית, הוא נחשב למאסטר בתחום, הוא מרצה את תורת השירה והפיוט, במסגרות אקדמאיות נחשבות. ואף השתתף במסע מוסיקלי משותף מטעם האוניברסיטה העברית – בית הלל. בין היתר יובל שימש כסולן בתזמורת האנדלוסית הישראלית, וחבר בעמותת 'אלומות' אשר חרתה על דגלה שימור וטיפוח מורשת ומסורת יהדות צפון אפריקה וטוניס.

 

טייב, חתום על לא פחות מ 11 אלבומים, ובתוכם הלהיט "נחמוני" שכבש את תחנות הרדיו, והשיר "תפילה לילד" אותו הוא ביצע יחד עם שלומי שבת.      לאורך השנים הוא שיתף פעולה עם אמנים נחשבים, ביניהם : ג'ו עמר, ז'וזו מוסא, שלמה גרוניך, שלומי שבת, עופר לוי ועוד. הוא מופיע על במות גדולות ונחשבות בארץ ובחו"ל.