כן, גם אנחנו נותנים במה לאור הסערה שהצליח לעורר הזמר הוותיק יהורם גאון. נראה כי תעשייה שלמה קמה על הרגליים בעקבות אמירות נוקבות ונחרצות לגבי תעשיית הזמר הים תיכוני. בין ההתבטאויות, אמר הזמר יהורם גאון: "לפעמים אני מקשיב למילים, ואני לא מאמין למה שאני שומע. העברית עילגת, יש שם שגיאות. אני לא מבין את הדבר הזה. זה ממש נורא". עוד הוסיף: "אם מדובר באביהו מדינה, אז זה יפה. אבל הרוב זה בושה לאינטליגנציה. זה זבל שלא עלה כדוגמתו. אני מייחל לרגע שכבר יעבור הגל העכור הזה".

גאון, נחשב לאחד מנכסי צאן הברזל במוסיקה הישראלית ואף נמנה לבן עדות המזרח ולזכותו רזומה של משחק ושירה כאחד. בעוד רוב התעשייה מנסה להתאפק ולא להגיב, יש מי שחורה לו באוזן: המחבר, יוסי גיספן, אמר כי נבוך בשבילו ושאם יתעמק יבין כי אין הרבה הבדל בין שירו "איפה את אהובה" לבין שירו של אייל גולן "זה אני", גם שדרן רדיו לב המדינה, אליקו, מוסיף ואמר כי צריך להתבייש ודורש התנצלות. המנחה, ירון אילן, מצטער כי אמן פוסל תעשייה שלמה.

זו לא הפעם הראשונה שאנו שומעים התבטאות חריפה כנגד הזמר הים- תיכוני, ברשימה הקיימת נוכחים מתי כספי וחווה אלברשטיין אשר חרצו את הדין על דור הזמרים הים תיכוניים, אך אנחנו תוהים, תמיד יש מי שיתנגד, תמיד יש מי שפחות יאהב, זו מדינה דמוקרטית ולכל אחד דעה משלו, האם אנחנו צריכים לתת במה לכל אחד? ואם כן, האם אנחנו צריכים להתרגש מכך?

הערב, משה פרץ יעלה מופע שני ב"האנגר 11" ומודיע לתקשורת כי יגיע למקום בשעה 18.00 ויגיב לדבריו של גאון.