משטרה והמולה ביום הולדתו של דודו אהרון

אמש, לכבוד יום הולדתו ה-28 קיים דודו אהרון מופע חגיגי ברדינג 3. הכל התנהל כשורה עד שאת פתח המועדון גדשו מאות אנשים אשר רכשו כרטיסים והקימו מהומה במקום לאחר שהתברר להם כי מספר הכרטיסים שנמכרו על ידי מפיק המופע טל אהרון, רב יותר ממספר האנשים שהמקום מכיל וכי אינם  יכולים להיכנס אל המופע. אל המקום הוזעקו שוטרים על מנת לפזר את הבלגן שנוצר במקום ובאיחור של כשעתיים החלה ההופעה.

אל העניין התייחס היום דודו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו כשכתב: "אני מבקש להתנצל באופן אישי בפני עשרות ממעריצי הנאמנים ששילמו ממיטב כספם ורכשו כרטיסים למופע שלי אמש ברידינג 3 נמל ת"א אך נאלצו להישאר בחוץ… אני מרגיש צורך להתנצל בפניכם ולדאוג לפצות אתכם בהחזר כספי / כרטיס VIP + משקה חינם למופע הבא שלי…"

ישי לוי איבד את הקול וביטל הופעה

הופעה נוספת אשר הוציאה לא מעט אנשים מאוכזבים אמש התרחשה באולמי אלגריה. אל המקום הוזמנו מאות מתושבי הדרום לערב הצדעה בעקבות מבצע עמוד הענן, כאשר לרוכשי הכרטיסים הובטחה הופעה של ישי לוי. בזמן שלהקת הנגנים כבר תפסה את מקומה על הבמה, הודיעו לנוכחים כי ישי אינו חש בטוב, איבד את קולו ולכן לא יגיע אל ההופעה ובמקומו יעלה רובי לוי. אכזבה עמוקה נרשמה במקום כאשר החלו הנוכחים לעזוב בזה אחר זה.

עידן יניב נגד The voice

עידן יניב, אשר דואג לעדכן את עמוד המעריצים שלו באופן שוטף מחה בשבוע שעבר על התנהלותה של התוכנית The voice וכתב: " דה ווייס תוכנית מוסיקה או סרט דוקומנטרי על נבחנים שמתחרים על התואר למי יש סיפור חיים יותר עצוב? באתי להנות יצאתי בדיכאון. אם הייתי רוצה מראה למציאות בארץ – הייתי צופה בחדשות…"

על הברזלים: מבזקי חפלה בשכונה

– תגידו מזל טוב לשרית אביטן שהפכה אמש לדודה בפעם הראשונה.

– לאחר סיבוב הופעות מוצלח וצאת הסינגל החדש "אני כאן מחכה", מצאה רינת בר בשעה 4 לפנות בוקר פנאי להודות לבורא עולם וקפצה לביקור בכותל המערבי…

–  ג'ולייטה מחפשת חומרים חדשים לאלבום שבדרך ומבקשת מיוצרים צעירים לשלוח אליה את שכתבו עד כה למגירה, למייל – JulietaSongs@walla.com