זיקוקים: פתחו יומנים, יש תאריך לחתונת השנה!

רגע אחרי שהקדיש לארוסתו הטרייה את הסינגל החדש "הראשונה", הפרטים על החתונה הקרבה של משה פרץ וירדן גוזלן מתבהרים. האירוע הנוצץ יתקיים ביום חמישי ה-25/7/13 באולמי "האחוזה מודיעין" ומספר ימים לפני החתונה יערכו השניים חינה גדולה באולמי "חצר נצר".

חפלה מצפה בכיליון עיניים להזמנה לחתונה ותוהה עם איזה שיר יצעדו השניים אל החופה…

הפרויקט של רביבו ואיציק קלה ביריד העודפים

במהלך חג החנוכה התקיים בתל אביב יריד העודפים בשיתוף רדיו לב המדינה, מבין האמנים הרבים שהתארחו במקום בלטו במיוחד הפרויקט של רביבו שסחפו אחריהם מאות אנשים ואיציק קלה, אשר סיפר את אשר אירע לאשתו ציונה שנפצעה במבצע עמוד הענן וריגש את כולם.

הגבר שכבש: מאור אדרי נתקל בפאנצ'ר בדרך לחפלה

בשבוע שעבר, יצא מאור אדרי מביתו לערב של הופעות ברחבי הארץ, אך כעשר דקות לאחר צאתו מרמלה גילה כי יש לו פאנצ'ר בגלגל, כמו גבר איטלקי אמיתי, שלף אדרי את הג'ק, תיקן את התקר והמשיך בנסיעתו אל החפלה.

יש עתיד: רועי סנדלר התארח בהופעה של ניקוס ורטיס ביוון

ביום שישי האחרון הופיע רועי סנדלר בן ה-14 ביוון יחד עם הזמר היווני המצליח ניקוס ורטיס. בביטחון מלא עלה סנדלר הצעיר אל הבמה וביצע יחד עם ורטיס את "כשאת איתו", כשסנדלר מבצע בעברית וורטיס שר ביוונית את הטקסט המקורי. עם סיום המופע קיבל רועי צרור מחמאות מורטיס אשר סיפר כי הוא צופה לו עתיד מזהיר.

על הברזלים: מבזקי חפלה בשכונה

– אייל גולן ממשיך לטייל ברחבי הגלובוס וכעת נמצא בלונדון עם חיים רביבו וחברים.

– אלון דה לוקו פתח את הבוקר בתלונה על מחירי הדלק בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו וכתב: "כוסאמק הלכתי למלא דלק מכרתי כליה ביי ביי 719 ש״ח אני יתגעגע".

– ברביעי האחרון החלה העונה השנייה של התוכנית המצליחה The voice, נציגינו בפריים-טיים שלומי שבת ושרית חדד ממשיכים לעשות חיל ועומדים איתנים למרות עקיצותיו ההולכות ונשנות של אביב גפן.

– בשבוע שעבר, במהלך חג החנוכה בישר ליאור נרקיס לחברו מושיק עפיה כי כתב והלחין עבורו שיר חדש.

– הפתעת הטור היא שהפעם, במסגרת ה'הולכים חוזרים' שלהם, עידן יניב וליאן פישביין עוד לא בישרו על קאמבק נוסף.