אמש (27.9.216) הלך לעולמו נשיאה התשיעי של מדינת ישראל וראש הממשלה לשעבר שמעון פרס ז"ל בגיל 93.

זה לא סוד שפרס היה עוד בחייו אדם חם ואהוב שנגע בחייהם של רבים.

היום, לאחר מותו, מספר זמרים החליטו לשתף את רגשותיהם ולהעלות תמונות משותפות שלהם עם הנשיא המנוח.

1

ליאור נרקיס העלה תמונה משותפת שלו עם פרס וכתב: "כל כך עצוב להיפרד מאדם גדול ונפלא,נוח על משכבך בשלום,נזכור אותך תמיד.תודה שמעון. ברוך דיין האמת. יום עצוב במיוחד."

2

שופטת "אייל גולן קורא לכם" אופירה אסייג כתבה בעצב: "שמעון פרס, נשיא מדינת ישראל וראש הממשלה לשעבר, האיש שייצג אותנו בכבוד בכל העולם. ממלכתי, יצוגי ואהוב. היה לי לעונג להתלוות אליו בניסיונותיו להביא שלום דרך עולם הכדורגל. יהי זכרו ברוך"

3

עדי לאון: "סמל ומותג ישראלי בעולם . שמעון פרס. יהי זכרו ברוך"

4

רגב הוד כתב: "בימים האחרונים חפשתי הרבה את התמונה הזו!!תמונה של הפעם הראשונה והיחידה שפגשתי את שמעון פרס.זה היה בטיסה בדרכינו לניו יורק הוא לעצרת האום ואני לסיבוב הופעות.אני זוכר אדם רגיש אדיב עם חיוך נחמד שניהל שיחה קצרה מעניינת בלי לדעת דבר עלי. התעניין ובעיקר איחלי לי ואני לו הצלחה בהמשך הדרך.אני זוכר עד עכשיו את הריח הנפלא שהיה מימנו!!!היום מדינת ישראל אבדה אדם יקר!! אדם שתרם רבות לה ולבטחונה שבטוח נסיונו וכקשריו עוד יחסרו לנו כמדינה צעירה .שמעון פרס 1923-2016 ת.נ.צ.ב.ה"

מאור אדרי: "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא" אובדן גדול למדינת ישראל, אדם יקר שעשה המון למען העם שלנו. "מרכז פרס לשלום" זו ללא ספק צוואתו, הלוואי ונדע טוב, שקט ושלום. אוהבים אותך שמעון פרס. יהי זכרו ברוך!"

שיר לוי: ""אנשים שאין להם פנטזיה, לא עושים דברים פנטסטיים" (שמעון פרס). מנהיג דגול ואהוב – נוח על משכבך בשלום."

עדן גבאי: "מרכין ראש לזכרו של האיש היקר הזה הנשיא שמעון פרס ז״ל ומשתתף בצער המשפחה..ת.נ.צ.ב.ה"

ירון אילן: "מרכינים ראש עם פטירתו של אחד המנהיגים הדגולים של מדינת ישראל אדם שכל כולו אהבת הארץ ואהבת אנשיה לא נותרו לנו עוד הרבה סמלים של מנהיגות ואדם שאת כל חייו הקדיש עבור עם ישראל ומדינת ישראל שמעון פרס נוח על משכבך בשלום."

דודו אהרון: "מדינת ישראל נפרדת היום מהעומד בראש משפחתה. פרס הוא סיפורו של העם היהודי ושל מדינת ישראל, יקיר האומה ,בעל החלומות הגדולים, איש של מעשים גדולים שעיצבו את פניה של מדינת ישראל לאורך כל שנות קיומה,כתב את ההיסטוריה במו ידיו.
איבדנו את אחרון הענקים… ההיסטוריה עוד תדבר נכבדות עליך, ועל פועלך על מי שהיית , על הנתינה שבך, המסירות העצומה הבלתי נגמרת לעם ישראל, להסתובב בכל רחבי הגלובוס ולפאר את עמך ולהלחם על שמה הטוב, אבות המייסדים של המדינה , קשה לדבר עליך בלשון עבר , זהו יום עצוב למדינה שלנו.. המדינה שלך…אנחנו נרגיש את חסרונך היטב. שמעון פרס יהי זכרך ברוך"