אחרי שבע שעות של שמחה, לקראת השעה 3.15, כשהרגשתי את עיני מבקשות לנוח, האולם עדיין היה מלא באנשים רוקדים, איילן גולן שר "נשיקה אחת ממך" ומושיק עפיה כבר נאבק בגרונו הצרוד מאוד.
החתונה אשר החלה באופן רשמי בשעה 20.00 המשיכה עד השעה 4.00 ואם החתונה של ליאור נרקיס נחשבה לחתונת השנה לשנת 2010, בטוח לומר כי חתונת השנה לשנת 2011 שייכת למושיק עפיה ורעייתו הטרייה נטלי.

חופה
החופה אשר החלה בשעה 21.45 באולמי "אווניו" (אחרי לחיצות ידיים, החלפת ברכות ומבטי עיניים לסקירת השטח), החלה בליוויו של גד אלבז עם השיר "שמע ישראל". לקראת סוף החופה גם מושיק עפיה הצטרף בשירה ולאחר שבירת הכוס- הנהירה לאולם.

ריקוד הסלואו הראשון של הזוג הטרי היה של הזמרת סיוון אשר ליוותה את השניים באופן מפתיע ולא מזרחי- בשיר לועזי. בין ארוחה לארוחה, כ- 1200 מוזמנים פקדו את הרחבה ועשו שמח.

אורחים
אמש, נראה כי כל התעשייה המוסיקלית הגיעה לפרגן לזוג המאושר. בכלל, נראה כי יהיה קל יותר לציין את מי שהחסיר. בין המוזמנים הגיעו מהוותיקים ביותר ועד לצעירים: חיים משה, יואב יצחק, זהבה בן, אבי סינואני שלח את שני בניו עקב טיסה, דודו אהרון עם מנהלו אייל מלכא, אביבה אבידן, דניאל בן- חיים, פיני חדד, נתי לוי, אבי ביטר, רון שובל, קובי פרץ קפץ לקטנה- בירך למזל טוב שמר על פאסון והלך, ג'ולייטה עם מנהלה גילי מסמי אשר השוויץ כי באלבום החדש של עפיה יש שלושה שירים שכתב עבורו, אלי לוזון, רגב הוד, שלומי סרנגה (אשר פתח שולחן רזרבי), אייל גולן, שרית חדד, ליאור נרקיס, ליאור פרחי, אלון- דה לוקו, פאר טסי, ראם כהן, איציק שמלי, אופיר כהן, מאור דניאל, שר-אל, יניב בן- משיח, ניסים גרמה, מורן כרמל, המחבר יוסי גיספן ורעייתו, המלחין עדי לאון, המעבד תמיר צור, השף אביב משה, מרינה קאבישר, נלה מ"היפה והחנון" והרשימה עודנה ארוכה מאוד. מי לא הגיע? משה פרץ אשר היה בחתונה אחרת.

הופעות
את סבב ההופעות פתחה שרית חדד עם הבלדה "בא לי" והמשיכה בלהיטיה הגדולים, בין הלהיטים שרה "תלך כפרה עלי", להיט שלא שרה מזה זמן רב באירועים. את השרביט אחריה תפס ליאור נרקיס אשר פתח עם "שפוי בשבילך" והמשיך בחפלה שסחפה את כולם. לקינוח, אייל גולן פתח עם "דרך לחיים" וכשניסה לשיר דואט עם עפיה הבין כי החתן צרוד מאוד. בחתונה זו, מושיק עפיה לא שר באופן אישי, לא הקדיש שירים לאף אחד ורק דאג לככב ברחבה ולרגע אחד שהצלחתי לתפוס אותו ולהבין איך מרגיש, אמר: "אני בעננים".
מזל- טוב!

במהלך הערב, נטלי החליפה שתי שמלות אשר עוצבו ע"י דני מזרחי שהגיע גם לכבד.