חברת מדיה פורסט, האחראית על מדידת ההשמעות בתחנות הרדיו בישראל מפרסמת היום את סיכום נתוני ההשמעות לשנת תשע"ב ומכריזה על האמנים והשירים המושמעים ביותר בשנה החולפת.

הזמר המושמע ביותר השנה הוא אייל גולן עם 15,675 השמעות, הזמרת המושמעת ביותר היא שרית חדד עם 8,670 השמעות בתחנות הרדיו השונות וההרכב שהושמע הכי הרבה הוא אתניקס עם 7,732 השמעות לשיריהם.

בין 50 השירים המושמעים ביותר ניתן למצוא עשרות ים תיכוניים, כשבראשם עומד שלומי שבת עם הלהיט הענק "יש לך" שכתבו עבורו הזמרת דנה לפידות ואמה חנה, ללחן של דנה, שבת ושמוליק וקסלר. מלבד השתתפותו כמנטור בתוכנית  The voice והצלחת האלבום הכפול "אחד לנשמה ואחד למסיבה" קטף שבת את תואר השיר המושמע ביותר בשנה עם 2,051 השמעות.

על הזכייה סיפר שבת: "מאוד ריגש אותי לשמוע שהשיר "יש לך" הוא השיר המושמע ביותר בשנה האחרונה בתחנות הרדיו, אני שמח ששדרנים ועורכים הביעו בו כזה אמון ומחמם לי את הלב לראות בכל הופעה את הקהל עומד ושר איתי את השיר הזה, זו תחושה אדירה שחוויתי בכל הופעה בשנה האחרונה. הייתה לי שנה מדהימה ואני רוצה בהזדמנות הזו לאחל לכל עם ישראל שנה טובה וחג שמח."

במקום השני ברשימת השירים המושמעים נמצא "זיקוקים" של משה פרץ עם 1,904 השמעות ומיד אחריו "כשאת איתו" של אייל גולן עם 1,875 השמעות, הלהיט "אין כמו אהבה" של דודו אהרון הושמע 1,628 פעמים והגיע אל המקום הרביעי ואת החמישייה הגדולה סוגר עידן עמדי עם "אלייך" שהתנגן בתחנות הרדיו השונות 1,551 פעמים.