הראל מויאל משיק את אוסף ראשון ואלבום חדש EP עם שיריו האחרונים כמו "אהיה לך אושר", "בא למסיבה", "פריז", "שטח אש" ועוד.

המופע התקיים ביום ראשון (20.8) בזאפה הרצליה עם סולד אאוט שקרה בסמוך להופעה, המקום היה מלא בקהל שמכיר את הראל והרעיף עליו אהבה לאורך כל המופע.

זהו לא היה מופע גרנדיוזי עמוס בנגנים, אלא מופע אינטמי עם 4 נגנים: ציקי רווח על הקלידים וההפקה המוסיקלית, משה בן אברהם על התופים, בס עומר לוצקי וגיטרות עידן אמסלם.

חשוב לציין שלאורך כל המופע לא הורגש שחסר אף כלי נגינה, מאחר שהיה גם מחשב כמובן שנתן גיבוי לשאר הכלים שאינם על הבמה. לאחר איחור קליל של מספר דקות בודדות החל המופע שנפתח עם "כל מה שביקשתי", אי אפשר היה לפספס את ההתרגשות של הראל תוך כדי השיר ומשם ישר הקצב עלה עם "סמי" המצוין שהרים את הקהל באוויר והחלה ההופעה להיות יותר אנרגטית, ואז המשיך עם "לבדי" שהוא אחד השירים המרגשים לטעמי.

במהלך הביצוע של הראל ל"באה אלי" ולאורך כל השיר כמעט, הוא היה עם עיניים עצומות והצליח לרגש, אומנם הוא עלה חולה וצרוד במעט אך רק בנמוכים ממש היה אפשר להרגיש את הצרידות, בשאר הזמן כאשר הוא שר לא הרגישו בצרידות למזלו.

אחד הביצועים המיוחדים היו כאשר הוא ניגן עם מפוחית וגיטרה את "אחד שתאהבי", הראל מוכיח כמה הוא מוכשר כאשר הוא מצליח לנגן ב2 כלים וגם לשיר, בהחלט כשרון מיוחד

את "סימנים" הוא שילב עם "אהבה קצרה" כמחווה למאיר בנאי ז"ל שהעריץ ואהב.

אהבתי את השליטה בגיטרה ואת הנוכחות שלו על הבמה, את "פריז" הוא הקדיש ליוצרי השיר, את "שטח אש" ביקש להקדיש לירושלים וגם "ואז תבואי" הקדיש לזוג מקהל שעומד להתחתן.

במהלך המופע גם חגג יומולדת 40 למשה בן אברהם המתופף עם עוגה וכל הקהל שר לו ביחד שיר יומולדת.

הראל לא פספס שום להיט שלו מ"אינדיה" שהיה מצוין והרים את המקום ועד "צלצולי פעמונים" בביצוע מיוחד, "אמצע הלילה בכפר" שהוא כבר המנון, וסיים ב"אהיה לך אושר" שיצא אחרון והפך ללהיט חתונות.

סך הכל הייתה הופעה טובה עם אוירה טובה, הראל עטוף בכל המרכיבים בשביל להמריא למעלה; חומרים טובים, נראה מצוין, פרפורמר טוב, אני מאוד נהנתי ומקווה שימשיך בעשייה שלו ולא יעשה הפסקות מיותרות.

IMG-20170821-WA0021

IMG-20170821-WA0031

IMG-20170821-WA0025

קרדיט צילום: אבשלום אהרוני elements