חברי הפרויקט של רביבו שיחררו הבוקר (1.12) סינגל חדש שכתב והלחין ניסים מרי – "היא לא נרדמת", סינגל שני במספר מתוך אלבומם החדש והשביעי שבדרך.
אל הבלדה החדשה מצורף קליפ, על הבימוי אחראי משה גלבר, והוא מהקליפים הראשונים בישראל שצולמו באיכות K4.
גלבר הוא הבמאי שעומד מאחורי הקליפים המפורסמים מתחילת דרכם של הרביבוז.

לפני מספר ימים חזרו ארצה חברי "הפרויקט של רביבו" – רביב וניר בן מנחם ואלירן צור, מסיבוב הופעות מוצלח במיוחד בצרפת, שהתרחש בצל פיגועי הטרור הקשים בפריז לפני מספר שבועות.

את הסיבוב החלו הרביבואים בבית הכנסת המרכזי בעיר טולוז. ההופעה התרחשה לעיני 900 צופים מהקהילה היהודית בעיר. חברי הפרויקט הופיעו עם כיפות על ראשיהם וקיבלו הרבה חום ואהבה מהקהל היהודי צרפתי.

ההופעה השנייה בסיבוב התקיימה בעיר הבירה פריז, באולם הענק "קזינו דה פריז", בו כבר הופיעו הפרויקט בעבר. חברי הפרויקט חגגו מול קהל שמנה מעל ל1,000 איש. ההופעה התאפיינה באנרגיות הבלתי פוסקות של השלישייה, אשר הרימו את הקהל ולא השאירו אדם אחד שלא זז ורקד ביחד איתם.

סיבוב ההופעות בצרפת נחתם בהופעה במארסיי, באולם הקונגרסים – "פלא דה קונגרס". אל ההופעה הגיעו כ-1,000 איש ובניהם קונסול ישראל במארסיי – מר עופר סעדו.

חברי הפרויקט בליווי הנגנים תיארו אבטחה מתוגברת לאורך כל סיבוב ההופעות ובידוק קפדני בכניסות להיכלי המופעים.

במהלך שלושת ההופעות שרו וסלסלו חברי הפרויקט את כל להיטיהם הגדולים ומחרוזותיהם האהובות. בנוסף, באקט מרגש של אחדות, ביצעו הרביבואים בכל אחת מההופעות את מחרוזת "תן לזמן ללכת" כשעל גופם דגלי ישראל וצרפת.