לאחר יציאת המחרוזות "מחרוזת כמו שיכור" ו"עוד יום יבוא", היום מגיע אלינו הדבר האמיתי.
רביב (רביבו) בן מנחם, ניר בן מנחם ואלירן צור יוצאים עם אלבום מחרוזות חדש אשר כל כולו מורכב מביצועים חדשים לשיריו של "המלך" זהר ארגוב ז"ל.

האלבום החדש של הפרויקט קרוי "זהר" ומכיל בתוכו 10 מחרוזות חדשות ובניהם הלהיטים הגדולים "בדד", "הפרח בגני", "אדם שחקן", "נכון להיום" ועוד רבים טובים.

"זהר" הינו אלבום השישי של הרביבואים ולאחר שכבשו את ישראל עם אלבומי המחרוזות המצליחים "התחלה חדשה" ו"חם בלב", חוזרים השלישייה לנוסחה המנצחת וכאמור משחררים אלבום מחרוזות חדש משיריו של זהר ארגוב ז"ל.

האלבום יוצא בדיוק 3 שנים מאז שחרור יציאת האלבום הראשון – "מה נותר מאלה".
3 שנים – 6 אלבומים – חברי הפרויקט בהחלט כאן כדי להשאר.

חברי הפרויקט על האלבום החדש: "זהר ארגוב השאיר חותם עצום במורשת המוסיקה הישראלית. הוריש לנו ירושה נפלאה של מוסיקה משובחת, שמחה, כואבת, מתוחכמת ובעיקר, בית ספר לשירה מהפנטת וביצועים נדירים לשירים שנכתבו בעבורו, לצד קאברים שביצע בדרכו הכה אופיינית לו כחלק מהתרבות הנוסטלגית שאנו משתדלים ללמוד, ללמד וליהנות בשנים האחרונות.

באלבום אנו מציגים לכם מחרוזות מהשירים המזוהים עם הזמר המיתולוגי ובתקווה לשמר עוד מוסיקה נוסטלגית משובחת והפעם מאחד האמנים החשובים והמשפיעים ביותר שידענו."

הפרויקט של רביבו יופיע ב18.8 באמפי פארק קיסריה, במופע חגיגי ומיוחד בו הם ינגנו את כל להיטיהם הגדולים וכמובן שירים מתוך האלבום החדש.