דוד נעים, בן 22 מגבעת אולגה-חדרה, זמר, יוצר, כותב מלחין ואף מעבד. דוד השתתף בעונה השלישית של "אייל גולן קורא לך", והגיע אל השלבים האחרונים של התוכנית.

חמישה סינגלים הספיק להוציא עד כה – "מתגעגע", "עושה לי את היום" , "שוברת ת'לב", "רגעים" ו"כותב לך", אשר זכו לפרגון ענק בתחנות האזוריות ובמדיה בכלל. אלבום הבכורה שלו כבר סגור מבחינת חומרים ועתידי לצאת בהמשך.

לאחרונה זכה נעים גם להצלחה עקב "חשמל זורם" הסינגל אותו כתב והלחין לרגב הוד, אשר היה בפסגת מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו במשך חודש שלם.

מתי הפכת את המוסיקה למקצוע?

"בכל פעם ששרתי אנשים אמרו לי לעשות משהו עם עצמי, חשבתי על זה והחלטתי להפוך את זה למקצועי ביותר ולפתח קריירה משלי".

מהו הקו המוזיקלי שלך?

"הקו המוזיקלי שלי מאוד מגוון, אני משתדל לעשות כל שיר בצבע אחר בכדי שכולם יתחברו אליו. מזרחי בשילוב בלוז ורוק".

מהו הסינגל שאתה הכי מתחבר אליו?

"השיר "רגעים" למילים ולחן שלי ולעיבוד של תומר מתנה, שיר מיוחד מאוד שהבית הראשון שלו מתאר רגעים עצובים והבית השני רגעים שמחים, יש בו כלים מיוחדים וקליפ מאוד יפה שנוגן יום יום בערוץ 24".

מה מרגש אותך בתחום המוסיקה?

"שמחת חתן וכלה, אנשים עם מוגבלויות, קהל חם שאוהב אותך, תומך ומפרגן לאורך כל הדרך".

מה היה הרגע השיא שלך?

"קודם כל זה שנכנסתי לפלייליסט של ערוץ 24 עם "רגעים", זה היה כבוד גדול לראות אותו כל יום על המסך. בנוסף הופעות גדולות מול 15,000 איש לפני הפרויקט של רביבו".

מי הם החברים שלך בתעשייה?

"יש לי המון חברים בתעשייה, בין אם זה אנשי רדיו, זמרים צעירים שמחפשים שירים, זמרים גדולים כמו דודו אהרון, עידן יניב,דניאל בן חיים ורגב הוד שכתבתי והלחנתי לו לאחרונה סינגל שכיכב במקום הראשון במשך חודש שלם "חשמל זורם". כולם מאוד תומכים בי ונורא מפרגנים".

על איזה זמרים גדלת? ומי מהווה מודל להערצה בשבילך?

"גדלתי על ישי לוי, אייל גולן, עמיר בניון, שלמה ארצי וזוהר ארגוב. ובגדול המודל להערצה שלי הם שלמה ארצי ואייל גולן, שני זמרים מז'אנר שונה שמצליחים להישאר בטופ של הטופ עם קהל תומך ונאמן".

מהן השאיפות שלך להמשך?

"השאיפות שלי להמשך הקריירה הם להמשיך לשמח אנשים ולהצליח לחדור ללבבות של כולם ולעשות את הכל בגדול".

טיפ לזמרים מתחילים?

"הטיפ שיש לי לתת לזמרים הצעירים הוא "תעבוד קשה בשקט, ההצלחה כבר תעשה את הרעש" משפט שהוא מוטו לחיים שלי, כמובן נורא חשובה התמדה, בחירת החומרים הכי טובים ואהבת הקהל".