צוות שלם של חוקרים מטעם חפלה, שוחח עם הזמרים הכי אהובים עליכם ויחד ביררנו בשבילכם, היכן יבלו בליל הסדר, מה המאכל האהוב על כל אחד ומה הזכרון הכי מתוק שלהם מהערב המשפחתי…

התחלנו עם הזמיר הטורקי שכל שיר שלו ממיס את חפלה מיידית!

שלומי שבת
היכן אתה בליל הסדר?
"השנה, אבלה את ליל הסדר באילת בבית מלון עם כל המשפחה, נהיה המון אנשים".
תגדיר המון…
"כל משפחת שבת המורחבת, מדובר על עשרות".
מה המאכל המסורתי האהוב עליך?
"קיפטיקעס דה פרסה' שזה קציצות פרסה, מאכל מסורתי טורקי ידוע וטעים".
ספר על זכרון ילדות מליל הסדר
"אני זוכר שבכל שנה, היינו מתחילים לשיר את "אחד מי יודע" ובסוף כולם היו מפסיקים ואני הייתי שר לבד"
חפלה היה מוכן להביא לך קציצות פרסה מבית אמא מתי שתרצה…

דודו אהרון:
"השנה נחגוג בצניעות, נהיה כ-10, 12 אנשים אצל אמא בקרית עקרון, בבית שגדלתי.
המאכל המסורתי שלנו הוא לביבות של פסח, קציצות מתוקות עם קמח מצה. סבתי זכרונה לברכה מצד אימי הייתי מכינה אותן כל הזמן ואנחנו ממשיכים במסורת.
זכרון פסח הכי זכור לי, כל שנה אמא הייתה מגלה לי היכן החביאה את האפיקומן ואני הייתי משחק אותה מחפש, הייתי תחמן. ותמיד מצאתי את האפיקומן וקיבלתי מתנות. כך קיבלתי את אופני ה-BMX הראשונות שלי".
חפלה שואל איזו מתנה תקבל השנה…

ליאור נרקיס
"אני מארח בפסח אצלי בבית את כל המשפחה, המאכל המסורתי האהוב עלי זאת החרוסת שאמא שלי מכינה. תמיד זכור לי שכל המשפחה ואבא שלי בראש השולחן אצלנו, קוראים את כל ההגדה ולא פוסחים על שום פסקה. אני מחכה לגיל שהבן שלי יוכל לחפש את האפיקומן כרגע הוא עדיין קטן אז אני בטוח שהאחיינים שלי יעשו את העבודה מצויין. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל חג חירות שמח וכשר ומי ייתן וכל שבויי ישראל וגלעד שליט ישובו לביתם בבריאות שלמה במהירות ויזכו לחגוג את החגים הבאים על המשפחה השלמה".
חפלה ממליץ לאורחי משפחת נרקיס לאכול לפני…(ארוך)

מורן כרמל
"את ליל הסדר כמו בכל שנה חוגגים אצל ההורים שלי בקרית חיים עם כל המשפחה, האחיות גיסים אחיינים דודים ודודות .נהייה בסביבות 20 אנשים. המאכל המסורתי שלנו ואהוב על כולם זה הדג החריף של אמא שלי שאין כמותו בעולם. בכל ליל סדר יש לנו מנהג שהפך כבר למסורת אנחנו נוהגים לקחת את הביצים הקשות ושוברים אחד על השני בהפתעה במהלך כל הסדר כל פעם מפתיעים מישהו אחר ובכל שנה זה מצחיק יותר ויותר".
חפלה לא מגיב על עניין הביצים…

ליאור פרחי
"את ליל הסדר אנחנו עושים אצלי בבית ברעננה עם כל המשפחה המורחבת כ-40 אנשים.
המאכל מסורתי ואהוב ביותר אצלנו בשולחן הסדר הוא: פאטוט-מצה עם מרק תימני זה מעדן ואנחנו כבר מחכים לסדר רק בשביל לאכול אותו.
ליל הסדר בשבילי זה אירוע מרגש כל פעם מחדש, המפגש פעם בשנה עם כל המשפחה המורחבת דודים שבאים מחו"ל ומשפחה שלא יוצא להיפגש במהלך השנה זה הזיכרון שלי מהילדות ובכלל מכל שנה בסדר והצפייה גדולה".
חפלה מת על פאטוט!